پرونده اسلحه باز ، سالوینی در دادگاه در پالرمو: متهم به آدم ربایی

[ad_1]

ماتئو سالوینی برای ریاست دادگاه مقدماتی دادگاه تحقیق در مورد ربودن وی در پرونده بازوهای باز در آگوست 2019 به پالرمو پرواز کرد.

جلسه دادرسی به اصطلاح پرونده سلاح های باز روز شنبه 9 ژانویه ساعت 9.30 صبح در اتاق پناهگاه پالرمو برگزار می شود که در آن سناتور ماتئو سالوینی به اتهام آدم ربایی متهم است.

واقعیت ها به زمانی برمی گردد که وی وزیر کشور در دولت اول کونته بود.

تصمیم برگزاری جشن در دادگاه با حداکثر امنیت در زندان اوکیاردون در پالرمو ، که در سال 1986 برای اجرای آنچه در سیسیل “U maxi” یا دادگاه ماکسیای مافیای سیسیل خوانده شد ، عقب نشینی نکرد. طرح.

متئو سالوینی متهم است که 107 مهاجر را در خلال اسلحه باز در جزیره لامپدوسا بر خلاف میل آنها در آگوست 2019 نگه داشته است.

این دومین دادرسی از این دست است که سالوینی از زمانی که سنا در نیمه اول سال 2020 تصمیم گرفت اجازه دهد علیه او ادامه یابد ، درگیر است.

اولین دادگاه در کاتانیا در حال انجام است ، شامل کشتی گارد ساحلی دیچیوتی ، که وزیر کشور وقت حدود 150 مهاجر را در آن نگه داشت و از فرود امتناع کرد.

دادرسی مقدماتی

فردا ، داور مقدماتی پالرمو ، لورنزو یانلی ، تصمیم می گیرد که دستور دادرسی علیه رئیس لیگ را صادر کند.

بنابراین دو راه وجود دارد – قضاوت مقام قضایی عادی یا برائت.

سخنان سالوینی

در شبکه های اجتماعی ، سالوینی قبل از عزیمت به پالرمو با حضور در هواپیما با نقاب ، آرزوی صبح بخیر را برای هواداران خود داشت.

“صبح بخیر و جمعه خوب ، عزیمت به پالرمو ، جایی که فردا در دادگاه حضور خواهم داشت ، متهم به” آدم ربایی “… مقصر در محافظت از امنیت و مرزهای کشورم. هرگز از دوستان دست نکشید! “

و پس از فرود در پالرمو ، سالوینی می خواست از طریق د آملیو به محل قتلگاه برود ، جایی که قاضی پائولو بورسلینو و همراه وی کشته شدند.

سالوینی یک دسته گل بزرگ به یاد کسانی که در حمله مافیایی جان خود را از دست دادند ، قرار داد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *