پرستار بچه سابق به رسانه ها می گوید آنچه ازدواج کیم کارداشیان و کانیه وست را از بین برد

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

https://cdnit1.img.sputniknews.com/img/927/21/9272188_0:215:2841:1813_1200x675_80_0_0_ff86b3f86e66d0b88596b14dc34f06ce.jpg

اسپوتنیک ایتالیا

https://cdnit2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://it.sputniknews.com/mondo/202101089988562-lex-tata-tata-ai-media-hat-ha-destroyed-il-matrimonio-di-kim-kardashian-e-kanye-west/

پرستار بچه سابق گفت كانيه “يك نمونه خوب” از اين است كه تعداد زيادي از مردم از پس پول ، قدرت ، شهرت و موفقيت بر نمي آيند.

به دنبال شایعاتی مبنی بر اینکه کیم کارداشیان و ستاره رپ ، کانیه وست ظاهراً در آستانه طلاق قرار دارند ، پرستار کودک پیشین کارداشیان ، پام بهان می گوید – به نقل از The Sun – که کیم “همه کارهای ممکن را انجام داده است. “برای نجات ازدواج.

در مصاحبه اختصاصی با روزنامه ، بهان گفت كه او كیم را “تحسین” می كند زیرا “همه كارهای ممكن را انجام داده است تا ازدواجش با كانیه ، به ویژه برای فرزندانشان نتیجه دهد.

“اگر اکنون می توانم با کیم صحبت کنم ، به او می گفتم که من می خواهم او خوشبخت و قوی باشد. و در این مرحله ، من فکر می کنم او با قرار دادن ازدواج خود روی خط کار خوبی انجام می دهد. وی گفت: “اما او یک برنده است. اگر موفق شود بر این کوه غلبه کند ، چیزهای خوبی در آینده برای او رقم خواهد خورد. من می دانم کیم خوب خواهد شد.”

بهان افزود که بسیاری از افراد قادر به مدیریت “پول ، قدرت ، شهرت ، موفقیت” نیستند و كانیه “نمونه اصلی” برای این گروه است ، به همین دلیل “رفتار او ازدواج را از بین می برد”.

منظورم این است – خدای من – این مرد چقدر هزینه کرده است؟ یک میلیارد دلار؟ این فشار است. کیم می تواند این کار را انجام دهد ، اما کانی مشکلاتی دارد. هیچ کس هرگز نمی گوید نه ، اما زمان آن فرا رسیده است. کیم می گوید ، “دیگر کافی است” ، وی افزود.

در اوایل این هفته ، صفحه شش گزارش داد – به نقل از منبعی که نامش فاش نشده است – که طلاق این زوج “قریب الوقوع” است و اگرچه آنها تا پایان رابطه “پایین” بودند اما کانیه و کیم در حال مذاکره برای یک قطعنامه بودند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *