پاپ فرانسیس در بیمارستان Gemelli در رم بستری شد: باید تحت عمل جراحی قرار گیرد

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً بر روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

پاپ در نهایت برای انجام یک عمل برنامه ریزی شده در بیمارستان بستری می شود.

پاپ فرانسیس اوایل یکشنبه بعدازظهر در پلی کلینیک Gemelli در رم بستری شد. او مجبور خواهد شد برای یک مورد عمل عملیاتی انجام دهد تنگی انحرافی علامتی از روده بزرگ

این تأیید از طرف مدیر مطبوعاتی مقدس مقدس ماتئو برونی است ، که یادداشتی را توسط تلگرام ارسال کرد تا سلامتی پدر مقدس را اعلام کند.

این عمل توسط پروفسور سرجیو آلفیری انجام می شود. در پایان عملیات یک بولتن پزشکی جدید صادر می شود.

زرد عملیات قبلی پاپ

سلامتی پاپ فرانسیس اغلب موضوع اخبار بوده است ، اما بدون تأیید رسمی از سوی مقدس مقدس. امروز اولین مداخله پاپ است که توسط واتیکان اعلام شد ، پس از انتشار خبر جراحی برای رفع درد سیاتیک دردناک در ژانویه گذشته. فرانچسکو که از 17 دسامبر 85 ساله خواهد شد ، از سال 2007 به بیماری سیاتیک رنج می برد و باید به طور دوره ای تحت درمان خاص قرار گیرد.

شایعات مربوط به یک عمل احتمالی که توسط مجله اسپانیایی Vida Nueva منتشر شد و توسط داگوسپیا احیا شد ، در وب سایت Messaggero به صراحت رد شد ، که گزارش داد پاپ نباید تحت عمل جراحی قرار می گرفت اما برای از بین بردن فشار بر روی مفاصل مجبور به رژیم بود. . با این حال ، بارگاه مقدس در مورد کل موضوع صحبت نکرده است.

رمز و راز دیگری در مورد سلامت پاپ در سال 2019 اتفاق افتاد ، زمانی که خود مسیگرو خبر جراحی لیزر چشم برای برداشتن آب مروارید را فاش کرد. عملیاتی عادی که این بار واتیکان آن را رد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *