ویروس شناس پرگلیاسکو: “چالش پیروز نشده است. موج چهارم بدون ردیابی وجود خواهد داشت “

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

در ایتالیا هنوز نیم میلیون نفر به ویروس کرونا مبتلا هستند. به گفته این متخصص ، Covid-19 برای 2-3 سال بومی خواهد ماند.

فابریزیو پرگلیاسکو ، محقق ویروس شناسی در دانشگاه دولتی میلان و مدیر پزشکی بیمارستان Galeazzi ، می خواهد توجه ایتالیایی ها را بالا نگه دارد ، زیرا بیماری همه گیر پس از ماه ها تلفات و محاصره پایان نیافته است ، با بهبود داده ها “اکنون قدرت وجود دارد برای بازگشایی فرصت برای در دم ویروس شلیک شده استموج چهارم احتمالی.

برای ویروس شناس ، مشکل در نکات مثبتی است که هنوز وجود دارد ، مشخص شده است که آنها 240 هزار هستند ، اما همچنین می توانند دو برابر شوند.

“نیمی از میلیون فرد آلوده همچنان خطری را برای کسانی که هنوز واکسینه نشده اند ایجاد می کنند و در هر صورت زنجیره عفونت ها را بالا نگه می دارند.”

که در مصاحبه برای La Stampaپرگلیاسکو سپس توضیح می دهد که ضربه دم ویروس از همزیستی با آن ناشی می شود ، زیرا “عفونت به آرامی گسترش می یابد” ، حتی اگر زندگی در فضای باز بیشتر از ما محافظت کند.

“در این مرحله مهم است که برای دستیابی به کنتراست بهتر و کنترل شیوع ویروس ، پیگیری را مجدداً شروع کنید.”

مصونیت گله؟ کیمرا

به گفته پرگلیاسکو ، اگر خردسالان زیر 12 سال واکسینه نشوند ، مصونیت گله “غیرقابل دستیابی” باقی می ماند ، اما می توانیم به هم نزدیکتر شویم.

وی افزود: “این ویروس حداقل برای دو یا سه سال بومی خواهد ماند و آنچه مهم خواهد بود ، واکسیناسیون مجدد در گروه های در معرض خطر برای محافظت از خود در برابر مشکلات است.”

در حالی که برای بقیه مخاطبان “سال آینده فقط کسانی که بیشترین نیاز را دارند و با واکسن های به روز شده برای همه گزینه ها تحت پوشش قرار می گیرند.”

ماسک بله یا خیر

به گفته این ویروس شناس ، چندین نظریه در مورد لزوم ادامه استفاده از ماسک وجود دارد.

“من فکر می کنم بهترین ایده صبر کردن تا رسیدن 50٪ از افراد واکسینه شده با دو دوز برای بیرون آمدن است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *