وزیر بلانوا دا کانته: از پایه بلند شوید و به کشور پاسخ دهید

[ad_1]

ترزا بلانوا آماده است تا به عنوان سناتور در میان میزهای مخالف برای سرنگونی دولت کونته بنشیند. تا زمانی که کشور پاسخ می خواهد ، بحران اکثریت فروکش نمی کند.

درگیری بین اکثریت نخست وزیر جوزپه کنته و ایتالیا ویوا در روز معاصر ادامه دارد.

“اگر کونته با گفتن اینکه به پارلمان می رود و آرا the حکومت را دارد ، او را به چالش می کشد ، بهترین آرزوها و آرزوی موفقیت. او مرا در پارلمان پیدا خواهد کرد ، به عنوان یک سناتور مخالف عمل می کند و من به کشور کمک خواهم کرد “، این سخنان وزیر کشاورزی ترزا بلانوا است ، خطاب به آنچه نخست وزیر آن است.

بلانوا از کانته دعوت می کند “از پایه بلند شود” و شروع به “بافتن توری کند که مشکلات شهروندان این کشور را برآورده کند”.

وزیر ایتالیا ویوا همچنین در مورد فعالیت های ادعایی جوزپه کونته ، با هدف جمع آوری “چند رأی اینجا و آنجا یا خواستار نمایندگان و سناتورهای ایتالیا ویوا ، برای ایجاد تنش” صحبت کرد.

به گفته بلانوا ، آنچه كه كنته باید انجام دهد این است كه “تلاش كند تا در ائتلاف خود تفاهم ایجاد كند.” این درک که به نظر می رسد ایتالیا ویوا مدتها قبل از همه گیری ، که در فوریه سال 2020 ماتئو رنزی با رئیس جمهور کنته درگیر شده بود ، از دست رفته است ، به طوری که میل به دیدن اینکه آیا هنوز اکثریت وجود دارد یا بهتر است به رای.

ما دیگر به دنبال کار نیستیم

بلانوا اصرار دارد که آنها دیگر به دنبال پست های دولتی نیستند ، بلکه به دنبال “کیفیت عملکرد دولت و کیفیت پیشنهادی هستند که قصد دارند با آن پیش بروند”.

به گفته ادنکرونوس ، ایتالیا ویوا ، ماه ها به دنبال “لحظه ای برخورد واقعی با شایستگی ها” بوده است.

بلانوا در پایان گفت: “استعفا؟ آنها آنجا هستند.”

تماس D’Alema و Grillo

امروز ، از دو منبر مختلف ، ماسیمو دآلما مداخله کرد و به رنزی گفت که وی کم محبوب ترین سیاستمدار در ایتالیا و بپه گریلو است ، دومی از سخنرانی کنسول سیسرو روم باستان استفاده کرد به حد خود رسید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *