ورزشگاه ها برای قفل بسته شده اند؟ شکم اکنون توسط جراح مجسمه سازی شده است

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

با تعطیلی سالن های ورزشی به دلیل Covid ، مردان بیشتری تصمیم می گیرند تا از یک جراح برای عضلات مجسمه شکم و مجسمه شکاف کمک بگیرند. و با مسدود کردن ، رونق مداخلات در پزشکی زیبایی ایجاد می شود.

در ایتالیا ، تقاضای لمس از طرف جراح پلاستیک در حال افزایش است. پدیده ای که به مشتری های مرد نیز تسری پیدا می کند.

به دلیل تعطیلی سالن های ورزشی در تاریخ های بعدی ، افراد بیشتری ترجیح می دهند برای داشتن شکمی تیز و سینه های مجسمه سازی شده به جراحی های زیبایی متوسل شوند.

برای تضمین آن به Askanews Daniele Spirito ، استاد جراحی پلاستیک در دانشگاه میلان است. از جمله مداخلات موردعلاقه در مردان ، لیپوساکشن و “پروتزهای پستانی” است.

برای تشویق بدنسازان بلند پرواز ، مدت زمان مداخله ، حدود یک ساعت و این واقعیت است که تحت بی حسی موضعی با آرام بخشی عمیق و به صورت اختیاری در بیمارستان روزانه انجام می شود.

به طور خلاصه ، یک زمان نسبتاً کوتاه ، با توجه به اینکه ماهها تلاش و تعریق لازم است تا با فعالیت بدنی به همان نتایج برسید.

“این عمل با یک برش کوچک در نزدیکی زیر بغل انجام می شود – جراح همان مطبوعات را توضیح می دهد – و پروتز سیلیکونی خاصی ، بهم پیوسته تر از پستان ماده ، در عضله قرار می گیرد تا” هیپرتروفی بافت “تأکید شود.

یکی از تنها نسخه های بعد از عمل ، انجام هرگونه فعالیت ورزشی نیست ، به خصوص اگر شامل بلند کردن وزنه باشد ، به مدت پنج هفته پس از عمل ، تا باعث “جابجایی دیر هنگام کاشت” نشود.

لب های ضخیم ، استخوان های گونه برجسته ، ظاهری جوانتر و باسنی مجسمه تر ، خواسته هایی است که بیشترین محبوبیت را در بین مخاطبان زن دارد. مداخلات ، که پس از محاصره نیز در این مورد تقاضای زیادی داشت.

اساساً دو دلیل وجود دارد ، طبق گفته هافینگتون پست. مورد اول اقتصادی است: افرادی که در ماههای اخیر مجبور به پس انداز در تعطیلات و شام شده اند ، سرمایه های کوچکی برای سرمایه گذاری در به اصطلاح “ترفندها” هستند.

به گفته کارشناسان ، ماسک و کار هوشمندانه به شما امکان می دهد علائم جراحی مانند تورم و کبودی را که ممکن است در روزهای اول پس از جراحی ظاهر شود ، پنهان کنید.

برای Spirito ، علاوه بر مواد پرکننده که برای زیبایی صورت استفاده می شود ، از جمله مداخلات بیشترین جستجو برای “قرار دادن پروتزهای گلوتئال یا صورت” است که به نشان دادن چند سال کمتر کمک می کند.

طبق گزارشی از آگورا ، به نقل از هافینگتون پست ، در سال 2020 درخواست پر شدن لب 42 درصد بیشتر از سال 2019 بود ، در حالی که درمان استخوان های گونه و چین و چروک بینی بر اساس ژن ها با افزایش 29 درصد[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *