واکسن ها ، دولت ایتالیا نیز از AstraZeneca شکایت خواهد کرد

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

نخست وزیر اعلام کرد که پس از اعلام کاهش 60 درصدی در دوزهایی که در سه ماهه اول سال تحویل داده می شود ، قصد دارد به غول دارویی انگلیس و سوئد متوسل شود. فرماندار ابروزو: “ما گروگان شرکت های چند ملیتی و صنایع خارجی هستیم”

پس از اعلام کاهش 60 درصدی دوز واکسن AstraZeneca ، که برای سه ماهه اول سال به اتحادیه اروپا اختصاص یافته است ، دولت ایتالیا اعلام کرد که از غول دارویی انگلیس و سوئد درخواست تجدید نظر می کند.

“این تأخیرهای عرضه به منزله نقض جدی قراردادی است که صدمات زیادی به ایتالیا و سایر کشورهای اروپایی وارد می کند ، و این تأثیر مستقیم بر زندگی و سلامت شهروندان و ساختار اقتصادی و اجتماعی ما دارد که از سال همه گیر به شدت مورد آزمایش قرار گرفته است. “جوزپه کونته در فیس بوک نوشت.

وی گفت: “ما همانطور كه ​​قبلاً با Pfizer-Biontech در حال انجام آن بودیم ، از همه ابزارها و ابتكارات قانونی برای اجرای تعهدات قراردادی خود و محافظت از جامعه ملی خود در همه انواع آن استفاده خواهیم كرد.”

نخست وزیر پس از جلسه روز گذشته وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا و کمیساریای فوق العاده در موارد اضطراری دومنیکو آرکوری ، با نمایندگان AstraZeneca ، اعلام کرد که “در صورت تأیید کاهش 60 درصدی در دوزهای توزیع شده در سه ماهه اول ، این بدان معنی است که 3.4 میلیون دوز به جای 8 میلیون به ایتالیا تحویل داده می شود. “

“همه اینها – نخست وزیر اظهار نظر کرد – غیر قابل قبول است.” در این پست آمده بود: “برنامه واكسیناسیون ما” كه توسط پارلمان ایتالیا تصویب و توسط كنفرانس مناطق ایالتی نیز تصویب شد ، بر اساس تعهدات قراردادی كه بطور آزادانه توسط شركتهای دارویی با كمسیون اروپا منعقد و امضا شده بود ، تهیه شد.

فرماندار مارسیلیو: “ما گروگان شرکت های چند ملیتی هستیم”

خبر کاهش عرضه واکسن تولید شده توسط AstraZeneca به دنبال تأخیرهای اعلام شده توسط Pfizer آمریکایی صورت می گیرد که در مقابل آنها کمیسر Arcuri اعلام کرد که می خواهد درخواست تجدیدنظر کند.

در همین حال ، عدم تحمل فرمانداران منطقه در حال افزایش است. پس از رئیس کمپین ، وینچنزو د لوکا ، که در روزهای اخیر اعلام کرد قصد دارد برنامه واکسیناسیون را به چالش بکشد ، و یک مشاور بهداشتی لاتزیو که برای تأیید واکسن Sputnik V روسیه به EMA مراجعه کرد ، امروز است که مارکو مارسیلیو ، فرماندار ابروتزو ، کشور را لو داده است. “گروگان شرکتهای چند ملیتی و صنایع خارجی است که ثابت نمی کنند”.

مارسیلیو در جلسه ای با اشاره به واکسن ReiThera که در Spalanzani رم در حال تولید است ، گفت: “ما باید از این سهولت خلاص شویم و در تولید واکسن ایتالیایی سرمایه گذاری کنیم.”

“آبروزو – قول داد به نقل از agi – آماده انجام وظیفه خود است: هم از نظر اقتصادی و هم با ارائه آزمایشگاه ها ، محققان ، دانشگاه ها ، مراکز تحقیقاتی ، داوطلبان آزمایش.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *