واکسن برای جوانان ، سالوینی برای زینگارتی: “قبل از صحبت کردن مطالعه کنید”

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً بر روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

بحث و جدال بین PD و Lega در مورد واکسیناسیون همچنان ادامه دارد ، در مصاحبه ای با Corriere ، رئیس منطقه لاتزیو به رهبر لیگ شمال به دلیل دعوت از جوانان برای عدم واکسیناسیون حمله کرد. وی گفت: “گویا او را برای جنگ به صحرا دعوت کرده اند.”

“زینگارتتی قبل از صحبت شما مطالعه می کند و می خواند.” با این سخنان ، ماتئو سالوینی به رئیس منطقه لاتزیو پاسخ می دهد ، که از صفحات Corriere della Sera در پاساژ سبز و واکسیناسیون اجباری برای کوچولوها به او حمله کرد.

“ثابت شده است که این واکسن بیش از 60 سال جان انسانها را نجات می دهد ، بنابراین من را موظف نمی دانم ، اما من از همه می خواهم که سلامت خود را تضمین کنند. این را نه سالوینی و زنگاریتی بلکه کمیته های علمی آلمان و انگلیس نشان می دهند. هلندی رهبر بلژیکی و ایرلندی گفتند “الزام واکسیناسیون برای افراد خردسال دیوانه است” ، رهبر لیگ شمال در جریان پخش مستقیم فیس بوک در سنا توضیح داد.

سالوینی با تکرار اینکه این امر برای رعایت قوانین است ، بلکه همچنین برای آزادی درمان است ، تأیید کرد که حمایت از الزام واکسیناسیون برای گروه سنی 12-15 سال “با علم ، در برابر آزادی ها مغایرت دارد”.

وی هشدار می دهد: “شما در زندگی گیج نیستید. گفتن در مورد تعهد برای خردسالان جنون است ، ما ده سال به عقب برمی گردیم. به یک دوره تاریک جدید ،” هشدار می دهد.

برای رهبر لیگ شمالی ، واکسن باید یک انتخاب رایگان برای جوانان باشد. بلکه باید از جمعیت در معرض خطر ، کاردیوپات ، دیابتی و افراد ضعیف محافظت شود.

وی افزود: “ما علم را ملزم نمی كنیم كه نسل های آینده را در معرض خطر قرار دهد. من شخصاً تحقیقات كمیته های علمی آلمان را برای زینگارتتی ارسال می كنم.” “بنابراین ، زینگارتتی قبل از صحبت شما مطالعه می کند و می خواند. زینگارتتی را مطالعه کنید ، نه برنامه های مهمانی ، بخوانید …. زینگارتتی هنوز به این واقعیت فکر می کند که استعفا داده است …” “، ضربه.

حمله زینگارتتی

رئیس منطقه لاتزیو به مواضع ماتئو سالوینی در مورد واکسیناسیون جوانترین حمله می کند. در مصاحبه با حرفه سرا وی گفت: “دعوت از جوانان برای عدم واکسیناسیون جدی است” و “شرمساری واقعی” ، “گویی مردم در طول جنگ به صحرا دعوت شده اند”.

زینگارتی گفت که او طرفدار معرفی مجوز سبز فرانسه و واکسیناسیون اجباری برای همه پیشنهادها توسط انریکو لتا ، وزیر PD است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *