واکسن ایتالیایی Reithera ، مرحله 1 کامل: 92.5٪ موثر

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

واکسن ایتالیایی فاز اول آزمایشات آزمایشی را با درخشش عالی پشت سر گذاشت و اثری از 92.5٪ و هیچ عارضه جانبی جدی را نشان نداد. یک واکسن برای واکسینه شدن علیه ویروس کرونا کافی است.

این واکسن ، که در آزمایشگاه های Reithera و توسط انستیتوی بیماری های عفونی ایتالیا (Inmi) تولید شده است ، در پایان مرحله اول آزمایشات آزمایشی انسانی 92.5٪ موثر است. از 100 داوطلب ، 45 نفر کسانی بودند که واکسن دریافت کردند و در 28 روز اول هیچ عارضه جانبی جدی ایجاد نکرد ، بنابراین از واکسن های Moderna و Pfizer-BioNTech بهتر بود.

این همه ماجرا نیست ، زیرا واکسن ایتالیایی برخلاف سایر مواردی که تاکنون تولید شده و به دوز دو برابر نیاز دارد ، به تزریق یک دوز نیاز دارد. علاوه بر این ، می توان آن را به راحتی در دمای بین +2 تا +8 درجه سانتیگراد نگهداری کرد ، که حمل و نقل و نگهداری آن را در یخچال معمولی آسان می کند.

پروفسور جوزپه هیپولیتو ، مدیر علمی Spallanzani ، در یک کنفرانس خبری گفت که “اوج تولید آنتی بادی در 4 هفته ثابت مانده و واکسن یک دوز است.”

در کنفرانس مطبوعاتی ارائه نتایج کاندیدای واکسن GRAD-CoV2 وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا ، وزیر دانشگاه گائتانو مانفردی ، مدیر م Istسسه برتر در Sanità فرانکو لوکاتلی و آنتونلا فولگور ، رئیس Reithera حضور داشتند.

مرحله سوم را تا تابستان ببندید

بر اساس تحقیق ارائه شده توسط Moderna و Pfizer ، پروفسور هیپولیتو گفت: “92.5٪ از افراد واکسینه شده آنتی بادی قابل تشخیص دارند.” مرحله 3 تا تابستان ”.

رئیس جمهور Reithera ، آنتونلا فولگور ، ظرفیت تولید 100 میلیون دوز در سال را اعلام کرده است.

ما اکنون به تعهد دولت احتیاج داریم

همانطور که مدیر علمی Spallanzani هنوز می گوید ، آزمایشات مرحله 2 به “تعهد دولت” نیاز دارد.

وزیر اسپرانزا به طور غیرمستقیم سرمایه گذاری در تحقیقات را فراهم می کند ، اظهار داشت که “مهم است که ما به سرمایه گذاری در تحقیقات و دستاوردهای علمی ایتالیا ادامه دهیم”.

وی در مورد اثر بخشی واکسن ایتالیایی گفت:

“اولین نتایج واکسن ، که توسط ReiThera تولید و در انستیتوی Spallanzani آزمایش شد ، دلگرم کننده است. اگر داده های بدست آمده تاکنون تأیید شود ، در ماه های آینده واکسن م effectiveثر و ایمنی با دوز به جای دو دوز دریافت خواهیم کرد. کاملاً در کشور ما تولید خواهد شد. “

واکنش امید

رابرت اسپرانزا ، وزیر بهداشت ، در نتایج توییت خود اولین نتایج واکسن را “دلگرم کننده” خواند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *