هنگ کنگ ، محله قفل شده به دلیل Covid و تامپون های جمعی – ویدئو

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

یک قفل انتخابی جدید در هنگ کنگ ، جایی که محله ای قرنطینه شده و منتظر یک بافر مولکولی عظیم برای شناسایی افراد بدون علامت است.

به نظر می رسد شرق در برابر ویروس کرونا خود ایمنی می کند ، اما ظاهراً آنقدر نیست که در هنگ کنگ ، مقامات مجبور شوند برای شیوع جدید ، کل محله Yau Tsim Mong را در محله Kowloon جدا کنند.

برخلاف تلاش ما برای مهار ، محاصره در آسیا سخت و نظامی است. برای کنترل دهها هزار نفر از ساکنان محله ، 1700 افسر پلیس وجود دارد که هر معبر را بررسی می کنند تا مطمئن شوند کسانی که وارد یا خارج می شوند حق چنین کاری را دارند.

و همه این موارد نه برای هزاران مورد ، بلکه برای “فقط” 162 پرونده از 1 تا 20 ژانویه افتتاح شده است ، بنابراین حتی برای یک روز اتفاق می افتد.

اما این کافی است که همه چیز را تعطیل کرده و از بدترین حالت جلوگیری کنید. تعطیلی مقدماتی است زیرا مستعمره سابق انگلیس اکنون یک آزمایش گسترده روی کل جمعیت محله یاو تسیم مونگ انجام خواهد داد.

به طور خلاصه ، در چین و سرزمینهایی که این کشور اداره می کند به تعطیلی بسیار کمی نیاز است ، اما این کار به روش بسیار انتخابی و برای جلوگیری از توقف هرچه سریعتر و هزینه دولت انجام می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *