هلند ، مسافران رد شدند زیرا آزمون Covid به زبان اشتباه بود

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

به دلیل نداشتن گواهینامه آزمایش ویروس کرونا ، مطابق با مقامات هلندی ، شرکت هواپیمایی Finnair روز جمعه از سوار شدن به بیش از 10 مسافر در فرودگاه هلسینکی-وانتا در پرواز به آمستردام خودداری کرد. این خبر امروز توسط روزنامه “هلسینگین سانومات” اعلام شد.

مطابق با الزامات مقامات هلندی ، برای ورود به این کشور آزمایش منفی ویروس کرونا به انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی یا هلندی لازم است. گواهینامه ها به زبان فنلاندی معتبر نیستند.

پائوت تالکوئیست ، مدیر ارتباطات گفت: “ما دستورالعمل هایی از مقامات هلندی در مورد پذیرش گواهینامه ها داریم. متأسفانه ، اگر مشتری چنین گواهی نداشته باشد ، نمی توانیم آن را در کشتی قبول کنیم.”

این شرکت همچنین توصیه می کند قبل از برنامه ریزی سفر ، مدارك مورد نیاز كشور ورودی را در نظر داشته باشید و به خاطر داشته باشید كه مسافر مسئول تهیه مدارك لازم است.

هلسینگین سانومات خاطرنشان می کند که این شرکت هواپیمایی در وب سایت خود دستورالعمل ها را جمع آوری کرده و به مقررات مقامات کشورهای مختلف در مورد اسناد و قوانین لازم برای ورود به مناطق مختلف پیوند می زند ، اما اطلاعاتی در مورد چگونگی و از کجا مشتریان در فنلاند می توانند اسناد را بدست آورند. اجباری

تاكيست با تاييد اينكه براي مشتريان اين شركت ، الزامات كشورهاي جهان دائماً در حال تغيير است ، مي گويد: “هدايت دستورالعمل هاي دقيق در مورد نيازهاي هر كشور به عهده شركت هواپيمايي نيست. اين وظيفه هر مسافر است.” “یک جنگل واقعی”.

با این حال ، روزنامه گزارش داد ، بعد از این قسمت ، Finnair همچنین شروع به یادآوری نیازهای زبان برای آزمایش ویروس کرونا به مشتریان کرد.

Finnair یک روز بین هلسینکی و آمستردام پرواز می کند ، در حالی که KLM هلند روزانه سه پرواز دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *