هشدار مدرسه ایتالیا ، نجات کودکان 34000 دانش آموز از تحصیل خارج شده اند

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

34000 دانش آموز دبیرستانی در حال حاضر به دلیل اتصال کند و از دست دادن تمرکز ، تحصیل را ترک کرده اند. برای 46٪ این سال از دست رفته است.

ثابت شده است که آموزش از راه دور بمبی خاموش در برابر نسل های آینده است. طبق مطالعه ای که ایپسوس برای Save The Children انجام داده است ، ممکن است حدود 34000 دانش آموز دبیرستانی به کلاس برنگردند.

در این نظرسنجی ، 28٪ از دانش آموزان می گویند که حداقل یکی از همکلاسی های آنها بین بهار سال 2020 و آغاز سال تحصیلی جدید ادامه دادن درس های ویدیویی را متوقف کرده است. برای یک چهارم مصاحبه شوندگان ، حداقل 3 نفر کسانی هستند که دیگر در فعالیت های تدریس در دبیرستان شرکت نمی کنند.

از جمله این دلایل می توان به اتصال کند در بسیاری از مناطق ایتالیا به دلیل عدم وجود یک شبکه ارتباط از راه دور کافی توسط افرادی که باید این کار را انجام دهند ، و همچنین مشکل در تمرکز در حین آموزش از راه دور اشاره کرد. صفحه نمایش واقعاً به تمرکز کمک نمی کند.

آماده سازی دانش آموزان

حدود 35٪ از پاسخ دهندگان احساس آمادگی بیشتری نسبت به زمانی که در کلاسها در کلاس شرکت می کردند دارند. و بسیاری می ترسند که مجبور به بازیابی اقلام بیشتری از سال گذشته شوند.

از هر ده دانش آموز چهار نفر می گویند که تأثیر منفی بر توانایی یادگیری یا 37٪ آنها داشته است.

نوجوانان حالشان خوب نیست ، 31٪ می گویند خسته اند ، 17٪ احساس ناامنی می کنند ، 17٪ دیگر نگران هستند ، 16٪ دیگر تحریک پذیر و 15٪ دیگر مضطرب هستند. و هنوز 14٪ احساس عصبی می کنند ، 13٪ دیگر بی احساس و حتی دلسرد هستند.

59٪ احساسات خود را با خانواده در میان می گذارند ، در حالی که 38٪ به دوستان اعتماد دارند. با این حال ، مطالعه Ipsos / Save The Children بیان می کند که از هر 5 نفر 1 نفر همه چیز را در داخل خود نگه می دارد بدون اینکه با کسی در میان بگذارد (22٪).

یک سال گمشده

احساس 46٪ دانش آموزان این است که یک سال هدر رفته و هدر رفته است.

با این حال ، به نظر می رسد آنچه مسدود کردن و فاصله از آن آموخته اند ، ارزش ارتباط و اهمیت روابط با دیگران است که در حضور تجربه می شوند و توسط ابزار فناوری اطلاعات واسطه نیستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *