هزاران نفر می خواهند برای “بی عملی” به ژاپنی پرداخت کنند

[ad_1]

ویروسی

URL کوتاه

داستان باورنکردنی شوجی موریموتو: او قبلاً در انتشارات کار می کرد ، اما اکنون با انجام هیچ کاری یا انجام کارهای ساده و پیش پا افتاده با غریبه ها امرار معاش می کند.

به لطف یک توئیت ، شوجی موریموتو 37 ساله ژاپنی ، ساکن توکیو ، به روشی غیرمعمول و غیرقابل توضیح توانست زندگی خود را تأمین کند: او استخدام شد تا “کاری انجام ندهد” و این فعالیت به لطف شبکه های اجتماعی بسیار موفق بود. او آن را می گوید مستقل.

“من خودم را به عنوان شخصی اجاره می کنم که هیچ کاری انجام نمی دهم. آیا ورود به فروشگاه به تنهایی برای شما دشوار است؟ آیا شما در تیم خود بازیکنی را از دست می دهید؟ آیا شما به شخصی احتیاج دارید که جایی را برای شما رزرو کند؟ من جز این نمی توانم کاری انجام دهم همه چیز آسان است »، متن توییتی است که درهای محبوبیت موریموتو را گشود.

با 10 هزار ین (حدود 80 یورو با نرخ ارز فعلی) ، به علاوه هزینه سفر و شبانه روزی و اقامت ، هر کسی می تواند شوجی موریموتو 37 ساله ، ساکن توکیو را “اجاره” کند. با این حال ، این هزینه شامل هیچ نوع فعالیت دیگری غیر از “خوردن ، آشامیدن و پاسخ دادن به سادگی” نیست.

اگرچه در ابتدا خدمات خود را به صورت رایگان و فقط به جبران بازپرداخت ارائه می داد ، اما Morimoto اکنون پولی برای کاهش درخواست ها و دلسرد شدن زمان دریافت می کند. او ادعا می کند که روزانه 3/4 پیشنهادات را دریافت می کند و از آغاز فعالیت انقلابی خود 3000 سفارش برای خدمات خود جمع کرده است.

خود موریموتو می گوید مردم او را به دلایل مختلف “استخدام” می کنند ، اما بیشتر مشتریانش خسته یا تنها هستند و فقط می خواهند از آنها شنیده شود.

به عنوان مثال ، او را برای صرف ناهار ، برای گرفتن عکس در اینستاگرام ، همراهی با شخصی که طلاق می خواست ، شکار پروانه ها در پارک استخدام کردند.

فقط در عرض 2 سال ، زندگی Morimoto به سمت بهتر تغییر کرده است: او اکنون حال خوبی دارد حساب توییتر او با بیش از 270،000 دنبال کننده ، در تلویزیون محلی کارهای اضافی می کند ، با مجلات مصاحبه می کند و حتی کتابها و مانگاهای خود را در آمازون می فروشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *