هان هشدار دهنده کمیسیون اتحادیه اروپا هشدار داد: “ایتالیا می تواند بحران یا بهبودی در معرض خطر را حل کند”

[ad_1]

اقتصاد

URL کوتاه

دارنده بودجه اروپا از رم می خواهد که چاره ای بیندیشد و از انتخابات زودهنگام ، که می تواند وجوه اروپایی قطار را از دست بدهد ، جلوگیری کند.

تحولات اضطراب آور ، نگرانی در مورد ثبات کشور ، خطرات بهبودی و مهمتر از همه احتمال از دست دادن 209 میلیارد یورو از صندوق بازیابی. یوهانس هان ، کمیسر بودجه اروپا ، به ایتالیا در مورد بحران سیاسی هشدار می دهد ، بحرانی که باید در اسرع وقت حل شود ، “ظرف چند روز” و از مراجعه به مراکز رای گیری جلوگیری شود.

وضعیت عدم اطمینان ناشی از استعفای نخست وزیر جوزپه کنته “یک فاجعه خواهد بود” ، و مبارزات انتخاباتی در صورت اختلاف نظر برای یک نهاد اجرایی جدید می تواند “حواس پرتی” سیاستمداران را به همراه داشته باشد و منجر به “عواقب بسیار جدی” برای صندوق بازسازی شود ، او گفت. او در جلوی مطبوعات به عنوان بخشی از مصاحبه صادر شده برای رسانه های مختلف اروپا.

“آنچه در ایتالیا اتفاق می افتد قطعاً ناخوشایند و همچنین غیرمسئولانه است. کمیسر گفت: در شرایطی مانند وضعیتی که ما تجربه می کنیم ، همه نیروهای سیاسی معقول ، دولت و مخالفان باید برای غلبه بر مشکلات تلاش کنند.

به گفته هان ، “این سخنرانی است که شامل همه کشورها می شود” ، اما “وقایع در کشور شما نگران کننده است”.

با این حال ، کمیساریا ، که نسل بعدی بودجه اتحادیه اروپا را مدیریت می کند ، می گوید که “اطمینان دارد: ایتالیا – برخلاف سایر کشورها – تجربه زیادی در مدیریت و حل بحران های دولت در طی چند روز دارد”.

برنامه بهبودی

به گفته هان ، کارهایی که دولت ایتالیا تاکنون برای بودجه های اروپا انجام داده است “با توجه به تجربه قبلی” بسیار امیدوار کننده است.

و کمیساریا اذعان کرد که “دولت کونته و همچنین نخست وزیر خود برای اصلاح کشور ، سرمایه گذاری در پروژه های دیجیتال و پایدار از نظر محیط زیست برای پایدارتر و رقابت پذیرتر شدن ایتالیا ، سخت کار کرده است.”

بنابراین بروکسل امیدوار است که “بحران به سرعت حل شود تا دولت و پارلمان بتوانند بر آنچه ایتالیا نیاز دارد تمرکز کنند.”

پیام واضح است: ثبات لازم است

سپس کمیساریای اتحادیه اروپا حتی بیشتر مستقیماً با رم صحبت کرد: “آگاهی گسترده ای از آنچه مورد نیاز است وجود دارد ، زیرا وضعیت عدم اطمینان سیاسی می تواند یک فاجعه باشد. ما باید به فکر رفاه شهروندان ایتالیایی باشیم ، نه بازی های سیاسی ارزان. “

و ضربه نیروهایی که به کنت تر شک دارند: “من همچنین می خواهم اعتماد به نفس داشته باشم ، زیرا کسانی که می گویند انتخابات زودهنگام می خواهند می دانند که ممکن است بر خلاف منافع خودشان باشد …”

گشودن یک بحران و گشودن آن برای ماهها ، برخلاف سایر شرایط مشابه در گذشته ، امروز “پیامدهای بسیار جدی” به همراه خواهد داشت ، و سیاست مداران را از کلید ایتالیا منحرف می کند.

“ایتالیا در مسیر درست قرار گرفت و این بار نباید توسط بازی های سیاسی تهدید شود.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *