نیم ساعت دیگر ، طغیان رنزی: “من به دولتی رای نمی دهم که وزارت آموزش و علوم را نگیرد”

[ad_1]

رهبر Italia viva به میزبانی لوسیا آنونزیاتا ، مسئولیت این بحران را انکار کرد و مجدداً تأکید کرد که سرنگونی کنته هرگز هدف سیاسی گروه وی نبوده است.

Italia viva هرگز جوزپه كنته را وتو نكرده است ، اما به دولتي كه اعتبارات خود را از EMC نمي گيرد رأي اعتماد نخواهد داد. این را ماتئو رنزی اظهار داشت ، نیم ساعت دیگر توسط لوسیا آنونزیاتا مصاحبه کرد ، پخش شده در قالب یکشنبه Raitre.

“من هرگز به دولتی رأی نخواهم داد که خود را بهترین در جهان بداند و در برابر 80،000 کشته مس را از بین نبرد. من پرسیدم ، آیا ما در مورد مسائل جدی بحث خواهیم کرد؟ نخست وزیر گفت نه ، من به دادگاه می روم ، ما رنزی را آسفالت می کنیم ، ما داریم اعداد برای اکثریت مطلق. به نظر من این اتفاق در سنا نمی افتد “، رهبر ایتالیا ویوا گفت.

رنتزی مسئولیت گشودن بحران دولت را انکار می کند و “شرم آور” تلاش برای انداختن این بحران دولت بر من ، روابط با حزب دموکرات و نخست وزیر را توصیف می کند.

“ما چیزهایی گفتیم ، گفتیم که بازسازی خانه پس از همه گیری نتیجه نداد ، آیا ما چیزها را تغییر می دهیم؟ ما با Pd ، Conte یا M5S جنگ نکرده ایم. دوستان و مسافران همراه ما با این درخواست روبرو شده اند. آنها شانه خالی کردند. اما اگر بعد از شش ماه “وقتی می گویید” ما استخوان گردن را به خطر می اندازیم “و هیچ کس به حرف شما گوش نمی دهد ، می توانید بمانید و سوت بزنید ، اما ما هیچ وقت مسئولیتی نخواهیم داشت.”

حزب او “در مخالفت با ایتالیا” قرار نیست ، او به نوشیدنی های تازه کننده Dl و انحراف بودجه رأی می دهد. وی افزود ، از سوی دیگر ، نه یارانه ها و “هدر رفته پول” ، با استناد به ریخته گری ها و بازپرداخت پول.

وی در پایان گفت: “18 سناتور ما به اختلاف نظر با دولت دامن نمی زنند. ما به دولتی كه این حرف ها را می زند رأی نمی دهیم.”

بحران دولت پس از بیش از یک ماه درگیری بین ایتالیای زنده و نخست وزیر مس و هیئت های خدماتی چهارشنبه گذشته (13 ژانویه) ، هنگامی که ماتئو رنزی دو وزیر خود ، بلانوا و بونتی را از قوه مجریه کنار کشید ، برافروخته شد. نخست وزیر کنته دوشنبه و سه شنبه به پارلمان گزارش می دهد. وی برای به دست آوردن اعتبار سنا به رای 161 سناتور نیاز دارد ، اما در حال حاضر حدود 155 رای دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *