نه روی قهوه و آب میوه: پزشکان عادتهای صبحگاهی را که برای سلامتی خطرناک هستند توضیح می دهند

[ad_1]

به گفته میریام استوپارد ، پزشک انگلیسی ، برخی از عادت های صبحگاهی ، که به نظر بسیاری افراد سالم است ، اگر بلافاصله بعد از بیدار شدن انجام شود ، بسیار خطرناک است.

دکتر استوپارد با استناد به نتایج مطالعه اخیر محققان دانشگاه باث ، به Mirror توضیح داد: عادت های صبحگاهی وجود دارد که می تواند برای سلامتی مضر باشد.

برای کمک به بدن در کنترل قند ، فرد باید بلافاصله بعد از بیدار شدن از نوشیدن قهوه یا آب پرتقال چشم پوشی کند و ورزش خیلی زود به هیچ وجه سالم نخواهد بود ، زیرا ، دکتر توضیح داد ، بدن به زمان خود نیاز دارد. برای بازگشت به مسیر درست.

ورزش بیش از حد شدید بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب می تواند آسیب جدی ببیند ، زیرا بدن هنوز کم آب است و بافت ها به خوبی کشش ندارند.

بنابراین ، عضلات هنوز سفت هستند و دیسک های بین مهره ای برای ورزش آماده نیستند ، این می تواند منجر به پارگی یا حتی فتق شود.

بدون قهوه با معده خالی

از آنجا که مکانیسم های کنترل ترشح انسولین هنوز کاملاً کاربردی نیستند ، توصیه می شود یک لیوان آب پرتقال را که متابولیسم را بیش از حد بار می آورد ، کنار بگذارید. سطح قند خون شما ممکن است خیلی بالا برود.

علاوه بر این ، متخصص می گوید ، بهتر است قهوه ننوشید. یک لیوان با معده خالی توانایی کنترل قند خون را به نصف کاهش می دهد. کنار گذاشتن قهوه صبحگاهی درست مثل آب پرتقال به بدن شما امکان می دهد متابولیسم بدن شما را برای مقابله با قند به طور مناسب تری بسیج کند. این خطر دیابت و بیماری های قلبی را کاهش می دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *