نظرسنجی های سیاسی ، کشوری که دائماً تکه تکه است ، حیاط نجات است

[ad_1]

لرزان و ناامن ، ایتالیا در جستجوی امنیت به نخست وزیر خود پایبند است. احزاب پراکنده و سالها اجماع ، و نه چشم انداز ، امنیت ایتالیایی ها را متلاشی می کنند.

La Repubblica ، با ارائه آخرین نظرسنجی ، آنچه از نظر سنجی ها بیرون می آید ، ایتالیا برای همیشه پراکنده است درمان شده از نسخه ی نمایشی برای اطلس سیاسی روزنامه. و فقط نخست وزیر به عنوان لنگر دیده می شود.

بر اساس این مطالعه ، تاییدیه ماریو دراگی در دو ماه گذشته به 75 درصد رسیده است ، اگرچه نظرسنجی های دیگر نشان می دهد که تاییدیه وی در ماه های اخیر کاهش یافته است.

سپس 70٪ ایتالیایی ها دولت وی را مثبت می دانند. و این تازگی اساسی این مطالعه است ، زیرا از نظر کشورها درصدها تغییر می کنند ، اما موقعیت ها تغییر نمی کنند.

این لیگ با 21.3٪ در جایگاه اول قرار دارد ، اما در مقایسه با مارس یک درصد و در مقایسه با اروپایی ها در سال 2019 یک درصد کاهش یافته است.

سپس حزب دموکرات را از انریکو لتا به ارث برده ایم که 20.1٪ است و طبق این مطالعه 3٪ + افزایش می یابد.

پس از آن جورجیا ملونی Fratelli d’Italia قرار دارد و مقام سوم را با 18 درصد تثبیت می کند. جنبش 5 ستاره بدون رهبر سیاسی 17.7٪ را دنبال می کند.

در پشت این Forza Italia و سپس فقط ورطه احزاب کوچک چپ قرار دارد که مجموعاً 4.5٪ را جمع می کنند.

دیروز ، Supermedia Agi / Youtrend داده های هفته از نظرسنجی های مختلف را ارائه داد ، ساختاری را نشان می دهد که فقط رسمی شدن کونته به عنوان مدیر کباب می تواند یکنواختی آماری فعلی را متزلزل کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *