نظرسنجی سیاسی ، ایتالیا ویوا به 2.4٪ سقوط می کند و رنزی مقصر بحران دولت است

[ad_1]

مقصر بحران دولت در ایتالیا کیست؟ آیا ماتئو رنزی به دنبال بالاترین صندلی است یا شماری که می خواهد آن را نگه دارد؟ ایتالیایی ها از طریق نظرسنجی اظهار نظر می کنند.

اطلاعات اصلی از نظرسنجی سیاسی جدید Ipsos برای حرفه سرا نشان می دهد که چگونه Italia Viva پشتیبانی انتخاباتی خود را از دست می دهد و به 2.4٪ سقوط می کند. رقمی کاملاً کمتر از میانگین متوسط ​​Youtrend ، که به حزب ماتئو رنزی 3.3 درصد می دهد.

طبق این نظرسنجی ، تقصیر بحران دولت به عهده ماتئو رنزی برای 44٪ از پاسخ دهندگان است که معتقدند نخست وزیر سابق هرگز فقط منافع شخصی خود و حزب خود را دنبال نمی کند ، و نه در واقع از نظر ایتالیایی ها.

با این حال ، 16٪ معتقدند که این س ofالات شایستگی است که بحران را باز کرده است ، در حالی که 9٪ معتقدند که این یک تقابل شخصی بین جوزپه کونته و ماتئو رنزی است. پس از آن برای 6٪ تقصیر کنته و منافع شخصی او است.

بر اساس نظرسنجی Ipsos ، 43٪ از پاسخ دهندگان معتقدند که تجربه کونته در اداره کشور باید ادامه یابد. او مخالف 36٪ معتقد است که مدیرعامل Giallorossi در پایان تاریخ آن است. اما 21٪ هیچ نظری در مورد این موضوع ندارند ، این رقم نشان دهنده مورد آخر ، سردرگمی و عدم سرگردانی بزرگی است که ایتالیایی ها با یک بحران گزنده درگیر هستند.

نظرسنجی دیگری نشان می دهد که 50.2٪ از ایتالیایی ها جهت رای گیری فوری جهت گیری می کنند.

احزاب چگونه پیش می روند؟

در مورد داده های مربوط به ترجیحات حزب ایتالیایی ها ، 10.2٪ از Forza Italia برجسته است ، که یافته های نظرسنجی Tecnè در هفته گذشته را تأیید می کند.

لیگ سالوینی 23.1٪ است ، در حالی که Fratelli d’Italia 15٪ است. حزب دموکرات با 19.9٪ در مکان دوم قرار دارد و جنبش 5 ستاره 16.3٪ آرا را به خود اختصاص می دهد.

چپ ایتالیا / لئو به 3.5٪ و همچنین سهم کارلو کالندا 3.3٪ افزایش یافت.

منطقه تعریف نشده را که نمایانگر 39.1٪ از مصاحبه شوندگان ، دست کم نگیرید. مثل همیشه ، آنها نماینده “مهمانی اول ایتالیا” هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *