نامه ای از چشمه به اسپرانزا در مورد منطقه قرمز در لمباردی

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

آتیلیو فونتانا نامه ای به وزیر اسپرانزا فرستاد تا توضیح دهد كه منطقه وی لیاقت حضور در منطقه قرمز را ندارد و قول داد كه با ارائه پرونده مقابله ای به این تصمیم اعتراض كند.

رئیس منطقه لومباردی ، آتیلیو فونتانا ، به سادگی سرعت انتقال منطقه خود را از نارنجی به قرمز کاهش نداد ، بنابراین نامه ای را برای او ارسال کرد و دلایل خود را توضیح داد.

به گفته فونتانا ، داده هایی که وزیر تصمیم گرفت لومباردی را در منطقه سرخ قرار دهد با شرایط منطقه ای فعلی “مطابقت” ندارد.

در این نامه همچنین به وزیر امور منطقه ای فرانچسکو بوکا و رئیس جمهور کنفرانس مناطق ایالتی ، استفانو بوناچینی ارسال شده است ، نحوه طبقه بندی بدون “تحلیل مقدماتی کافی” مشخص شده است.

موضوع اختلاف اطلاعاتی است که کمیته علمی فنی بررسی می کند ، یعنی. آن 15 روز زودتر

بلعیدن قورباغه برای چشمه و کل لومباردی دشوار است ، زیرا تعطیلی تا 31 ژانویه ادامه خواهد داشت ، بنابراین رئیس جمهور تصمیم گرفت تا با استناد به این مصوبه ، پرونده های متضادی را ارائه دهد که می تواند نشان دهد چگونه منطقه شایستگی منطقه قرمز را ندارد. بنابراین ، ما به سمت برخورد Fontana-Speranza-Cts در حال حرکت هستیم.

برای فونتانا ، اقدامی که توسط وزیر فونتانا انجام شد مربوط به RT است ، در 30 دسامبر آغاز شد ، حتی اگر این ارقام نسبی از 4 تا 10 ژانویه باشد.

فونتانا همچنین با ارسال یادداشت فنی به وزارت بهداشت ، تهیه شده توسط وزارت رفاه لتیسیا موراتی ، خاطرنشان كرد كه فراوانی اپیدمیولوژیك منطقه نسبت به سایر مناطق كه انتخاب نرم تری برای آنها انجام شده ، كمتر است.

موراتی صدای او را شنید و گفت که وضعیت فعلی مانند دو هفته پیش نیست: “او بسیار پیشرفت کرده است.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *