میلان ، یک چالش دیوانه وار بین نوجوانان: او دوست پسر خود را وادار کرد لبهایش را برش دهد تا شبیه جوکر شود

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

آنها می خواستند شبیه جوکر باشند ، اما چالش بد پایان یافت. این دختر 14 ساله با جراحات جدی از ناحیه صورت به بخش اورژانس مراجعه کرده و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد در حالی که همراه وی ، که همچنین یک خردسال است ، به جرم بدشکلی در زندان گزارش شده است.

آنها می خواستند مردم را باور کنند که قربانیان یک باند شده اند. بنابراین ، این دو خردسال سعی کردند جای زخم های صورت دختر 14 ساله و دوست پسر کمی بزرگترش را که در روستاهای مارتسانا ، در منطقه میلان زندگی می کنند ، برای پزشکان توضیح دهند.

مرد 14 ساله با دو شکاف عمیق در گوشه های دهان تا گوش خود ، با زخم های عمیق کمتر ، به بخش اورژانس بیمارستان Cernusco sul Naviglio رسید. آنها گفتند که در خیابان مورد حمله قرار گرفتند ، اما نسخه آنها بلافاصله بعید به اثبات رسید.

از آنچه می آموزیم از سایت ابتدا مارتسانا ، که سپس به بررسی اجمالی اخبار پرداخت دوباره راه اندازی شد از کوریره دلا سرا ، زوج جوان نامزد به زودی به کارابینی ها اعتراف می کنند که هیچ سرقت وجود نداشته است ، اما جراحات به خودی خود وارد شده است.

معتبرترین فرضیه ای که دادستان دادرسی نوجوانان و کارابینی های شرکت Cassano D’Adda استفاده کرده اند این است که این دو نوجوان چهره خود را برای سرگرمی مشخص می کنند. چالش این بود که با تمرین لبخند گلاسکو بر روی لب ، مانند زخمی شبیه جوکر باشید ، زخمی که لبخند دشمن معروف بتمن را بازتولید می کند.

او صورت او را قطع کرد و او مجبور به همان کار شد ، اما درد بیش از حد آنها را قطع کرد و او را مجبور کرد که سریع به بیمارستان برود.

بازی ای که با بیمارستان 14 ساله ای که دوشنبه گذشته در بیمارستان با صورت زخمی در انتظار مداخله در بیمارستان بستری شد و دوستش آزادی او را محکوم کرد ، همانطور که کوریره تأیید کرد ، برای جرم جدید زخم شدن محکوم شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *