میشل اوباما از توییتر و فیس بوک خواست تا حساب های ترامپ را برای همیشه ممنوع کند

[ad_1]

سیستم عامل های مهم رسانه های اجتماعی پس از حمله طرفداران وی به روز چهارشنبه به واشنگتن در واشنگتن هنگام برگزاری کنگره برای تأیید نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ، حساب های رئیس جمهور دونالد ترامپ را به حالت تعلیق درآوردند.

روز پنجشنبه ، میشل اوباما ، بانوی اول سابق ایالات متحده با انتشار نامه ای سرگشاده در توئیتر ، از سیستم عامل های اصلی رسانه های اجتماعی خواستار اعمال تحریم دائمی بر حساب های رئیس جمهور ترامپ شده و از استفاده وی از شبکه های اجتماعی در آینده جلوگیری می کند.

“اکنون زمان آن فرا رسیده است که شرکت های سیلیکون ولی اجازه منع این رفتار هیولا را ندهند و حتی فراتر از آنچه که قبلاً انجام داده اند با ممنوعیت دائمی این مرد از سیستم عامل خود و معرفی سیاست هایی برای جلوگیری از استفاده از فن آوری آنها پیش بروند. رهبر ملت برای تحریک قیام “، او نوشت.

اوباما این واقعیت را به یاد آورد که اکثر شورشیانی که به پایتخت حمله کردند تحت تأثیر پلیس محلی قرار نگرفتند و مقاومت کمی در برابر گروههایی که “مرکز دولت ایالات متحده را هتک حرمت کردند” بود.

وی در ادامه به مقایسه اقدامات پلیس در جریان هرج و مرج در واشنگتن در روز چهارشنبه با واکنش نیروی انتظامی به اعتراضات “زندگی سیاه پوستان” در اوایل سال گذشته پرداخت.

“این روز تحقق خواسته های یک رئیس جمهور کودک و ضد میهن پرست بود که نتوانست با حقیقت ناکامی های خود کنار بیاید. و ویرانی در پای حزب و دستگاه های رسانه ای است که با خوشحالی او را تشویق می کردند ، و به خوبی از امکانات آگاه بودند. ، اوباما اضافه کرد.

بعداً پنجشنبه شب ، ترامپ دوباره به حساب کاربری خود در توئیتر بازگشت و در آنجا ویدئویی را در محکوم کردن شورش ها منتشر کرد و اعلام کرد که به پیروزی دولت بعدی جو بایدن اعتراف می کند و تلاش های خود را متمرکز می کند. برای “اطمینان از انتقال منظم و روان قدرت”.

روز چهارشنبه ، تیم امنیتی توییتر اعلام کرد که حساب شخصی ترامپ در توییتر را به دلیل نقض شرایط خدمات این شرکت مسدود کرده است تا اینکه سرانجام سه توییت را حذف کرد ، “امروز به دلیل نقض مکرر منتشر شده است.” و به طور جدی برای سیاست یکپارچگی مدنی ما. “

به دنبال این اقدام ، تصمیم فیس بوک مبنی بر ممنوعیت انتشار ترامپ تا زمان تحویل قدرت توسط رئیس جمهور جو بایدن ، توسط رئیس جمهور منتخب صورت گرفت. حساب های ترامپ نیز توسط شرکت تابعه فیس بوک در اینستاگرام به همراه اسنپ چت و توئیچ به حالت تعلیق درآمده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *