میانمار ، زنی که در حالی که کودتای نظامی خود را پشت سر می گذارد ، ورزش می کند – ویدئو

[ad_1]

ویروسی

URL کوتاه

در ویدئویی که به سرعت ویروسی شد ، می توان یک زن برمه ای را دید که مشغول ورزش است و گویی با شدت گرفتن حضور نظامی پشت سر او ، هیچ اتفاقی نیفتاده است.

در روز کودتای نظامی در میانمار ، یک زن برمه ای به نام پادشاه هنین وی ویدئویی در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد که نشان می دهد چگونه ورزش های خیابانی را تمرین می کند در حالی که کاروان های ارتش پشت سر او ظاهر می شوند.

تقریباً در سه دقیقه فیلم ، خانمی که خود را به عنوان معلم تربیت بدنی معرفی می کند ، با وجود عبور از وسایل نقلیه نظامی ، مزاحمت را ادامه می دهد.

بسیاری از کاربران شبکه در صحت این ویدیو شک داشتند ، اما شخص پادشاه هنین وی با انتشار چندین فیلم که نشان می دهد حتی در گذشته نیز در همان مکان ورزش می کرد ، همه شک و تردیدها را برطرف کرد.

کودتای نظامی در میانمار

دیروز ، روزی که قرار بود نتایج انتخابات 8 نوامبر سال گذشته ، زمانی که NLD آنگ سان سوچی 83 درصد از کرسی های موجود را به دست آورد ، رسمیت یابد ، منجر به آنچه در واقع می توان کودتای نظامی نامید ، شد.

چند روز پیش ، ارتش پس از تلاش برای درخواست اعتراض به دیوان عالی کشور برای به چالش کشیدن نتیجه رای گیری ، تهدید به اقدام کرد و پارلمان را با نیروهای نظامی محاصره کرد.

بنابراین ، پس از رد درخواست های آنها ، ارتش رهبران NLD را متوقف كرد ، خطوط تلفن و اینترنت را قطع كرد ، همه پروازها را لغو كرد و سال فوق العاده اعلام كرد. اختیارات ، آخرین مورد اختصاصی ارتش در قانون اساسی سال 2008 است.

برای لحظه ای ، این کشور که مسیر اصلاحات دموکراتیک خود را در سال 2011 آغاز کرد ، به سیاه ترین سالهای خود بازگشت. علاوه بر آنگ سان سوچی و رئیس جمهور وو وینگ مینت ، وزرای عالی ، مخالفان سیاسی ، نویسندگان و فعالان ، در مجموع حدود 45 نفر ، خود را در پشت میله های زندان دیدند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *