موزه ها در خط شروع ، همه آماده استقبال از شهروندان هستند

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

موزه های ایتالیا پس از خواب طولانی تحمیل شده توسط بسته ها آماده بیدار شدن هستند ، اما در حقیقت آنها زنده مانده اند و لحظه ای متوقف نشده اند.

موزه های ایتالیا به محض اینکه دولت اجازه بازگشایی آنها را بدهد آماده هستند و شهروندان و گردشگران می توانند با اطمینان کامل از هنر و فرهنگ ایتالیا دیدن کنند.

مدیر گالری اوفیزی ، ایکه اشمیت از فلورانس ، روشن می کند که باغ های بوبولی آماده بازگشایی هستند ، در حالی که بقیه باید منتظر زمان “ماشین” اداری باشند. آنسا گزارش می دهد.

حتی شهردار فلورانس در توییتر خود اعلام کرد که شهر وی برای رویداد موزه بیشتر که با حضور داریو فرانچسچینی ، وزیر فرهنگ پخش شد ، آماده است.

در اینجا رم ، موزه های واتیکان آماده است

در رم ، موزه های واتیکان هرگز متوقف نشده اند ، حتی اگر برای عموم بسته باشد ، هنر و فرهنگ بیش از هر زمان دیگری بین نگهداری معمولی و فوق العاده “زنده” مانده اند.

برعکس ، مدیر موزه واتیکان ، باربارا ، گفت ، برعکس ، موزه های واتیکان از این دوره تعطیلی اجباری برای انجام تعمیراتی که انجام آن در هنگام هجوم گسترده مردم غیر ممکن است ، به جز در تعطیلات و در شرایط اضطراری ، استفاده کرده اند. گله ها ، همانطور که توسط آنسا گزارش شده است.

از اول فوریه امید این است که بتوانیم دوباره با خیال راحت اینجا را ترک کنیم.

رئیس جمهور Giovanni Melandri گفت ، MAXXI در رم ، که اخیراً 10 ساله شده است ، آماده دیدن آینده پس از همه گیری است.

تورین در حضور پاسخ می دهد

مدیر موزه مصر در تورین ، کریستین گرکو در رویداد مجازی More Museum به ضرورت تبدیل موزه های ایتالیا به مراکز تحقیقاتی تاریخ گذشته ، بلکه همچنین به مکان های یادگیری آزاد که در آن دانش آموزان برای آموزش عبرت درمورد مکان های هزاره حضور دارند ، اشاره کرد. تاریخ ایتالیا.

موزه ها مکان هایی برای تأمل دارند

از نظر ماسیمو اوسانا ، مدیر کاوش در پمپئی و مدیرکل جدید موزه های دولتی ، موزه ها را به عنوان مکان های بازتاب ، مکان هایی برای بازگشت به مرکز جامعه ایتالیا در نظر بگیرید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *