مقامات بهداشتی چین دسته ای از بستنی های آلوده به کوید -19 را شناسایی کرده اند

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

این حادثه در حالی در استان تیانجین رخ داد که بیش از 2000 جعبه بستنی در سراسر کشور توقیف شد.

به گفته یک توزیع کننده Sky News ، ویروس Sars-CoV-2 در سه نمونه از مارک های بستنی تولید شده توسط شرکت غذایی Daqiaodao مستقر در تیانجین شناسایی شده است.

پس از مشاوره ، این شرکت اعلام کرد که 1812 جعبه محصول را در سراسر کشور توزیع کرده است که 65 مورد از آنها قبلاً به مشتریان نهایی فروخته شده است.

مقامات تجاری در استانهای خارج از تیانجین روشن کردند که آنها از این حادثه مطلع شده اند و بلافاصله وارد عمل شدند و بستنی های آلوده را ردیابی و در مجموع 2089 جعبه بستنی را توقیف کردند.

چین قبلاً تحقیقاتی را برای روشن كردن علل آلودگی این محصول آغاز كرده است ، كه مواد اولیه آن تا حدی وارد شده و از نیوزلند و اوكراين نشات گرفته است.

معتبرترین فرضیه این است که یک کارمند یکی از کارخانه های تولید ، احتمالاً قبلاً آلوده شده ، ممکن است به نوبه خود برخی از بستنی ها را آلوده کرده باشد.

کوید -19 در چین

چین همچنان یکی از کشورهایی است که کمترین میزان آلودگی و ویروس کرونا را در سرتاسر جهان دارد: براساس دانشگاه جان هاپکینز ، از ابتدای شیوع همه گیر ، تقریباً بیش از 88000 نفر ثبت شده رسمی توسط پکن وجود دارد که شامل 4635 قربانی است. .

در سطح جهانی ، تعداد کشته شدگان بیماری همه گیر که در دسامبر 2019 در ووهان آغاز شد ، از 94.4 میلیون نفر گذشته است ، در حالی که تعداد کشته ها اکنون به 2 میلیون نفر رسیده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *