مشاوره و معاینه بونتی: “ایتالیا زنده امروز نامی نمی برد”

[ad_1]

در روز دوم رایزنی ها ، ماتارلا هیئت های نمایندگان گروه های پارلمانی را پذیرفت. در بعد از ظهر جلسه انتظار می رود با Renzians.

رایزنی با هیئت ایتالیا viva تعجب آور نبود. Renzians به خط خود ادامه خواهند داد و به رئیس جمهور جمهوری دستور داده نشده است که نام دفتر نخست وزیری را ذکر کند. این را وزیر سابق فرصت های برابر النا بونتی به TgCom24 اعلام کرد.

وی گفت: “ما با لزوم تفسیر چشم انداز سیاسی برای کشور موافق هستیم و از نام شروع نمی کنیم. امروز ما اسامی نمی گذاریم.” وی افزود: “من امیدوارم كه ماجراجویان دولت ما به گفتگو درباره پروژه ها و ایده ها بازگردند.”

از رایزنی های رئیس دولت ، که قبلاً با روسای اتاق و سنا ملاقات کرده و از طریق تلفن با رئیس جمهور ممتنع ناپولیتانو مشورت کرده است ، باید شکل گیری دولت جدید مشخص شود و باید تصمیم گیری شود ساخته شده در انتصاب مجدد Giuseppe Conte. پشتیبانی شده توسط PD ، M5S و LeU یا نام جدیدی در راس اکثریت جدید.

تقویم مشاوره

این برنامه مشاوره بعد از ظهر روز پنجشنبه ، 28 ژانویه است:

  • 16.00-16.45 نمایندگان گروههای مختلط اتاق نمایندگان
  • 16.45 گروه پارلمانی “آزاد و برابر” اتاق نمایندگان
  • 5.30 بعدازظهر گروه های پارلمانی Italia Viva – PSI مجلس سنا و Italia Viva اتاق نمایندگان
  • 18.30 گروه های پارلمانی “حزب دموکراتیک” سنا جمهوری و اتاق نمایندگان

در صبح ، رئیس دولت از هیئت های خودمختار SVP-PATT و UV ، نمایندگان گروه های مختلط سنا جمهوری و نمایندگان گروه جدید اروپایی های متولد سنا پذیرایی کرد. وی به عنوان رئیس جمهور ، بعد از ظهر جمعه ، 29 ژانویه ، از هیئت واحد راست میانه و جنبش 5 ستاره استقبال خواهد کرد.

در اولین روز رایزنی ها ، رئیس دولت با روسای اتاق و سنا ، روبرتو فیکو و الیزابت کازلاتی دیدار کرد. ساعت 5 عصر ، خدمات ملکی دوم به کال رفت و حدود 30 دقیقه با ماتارلا صحبت کرد. مصاحبه کمی طولانی تر برای فیکو ، که ساعت 6 عصر به کویرینال رسید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *