مشاوره ، رنزی: “از بسته شدن مطالب اکثریت متعجب شدم”

[ad_1]

دیری نپایید که پاسخ DP آندره اورلاندو اعلام شد: “برای گشودن عدالت ، شانس خود را از دست ندهیم”:

ایتالیا ویوا می گوید از بستن سایر نیروهای اکثریتی که در حال مذاکره در مورد موضوعات اصلی مانند گره عدالت هستند ، در حالت سکون متعجب است. بر اساس گزارش های آژانس Adnkronos ، ماتئو رنزی این را در طی جلسه حزب خود گفت.

وی گفت: “ما از بسته شدن محتوای اکثریت متعجب شده ایم ، بدون هیچ تلاشی برای یافتن راه حل برای مشکلاتی که از امروز نیست و در مورد آنها روشن است که باید راه حلی پیدا شود.” وی ادامه داد ، جلسه را برای چند ساعت به تعویق انداخت و ادامه داد: “ما همیشه طرفدار تفاهم هستیم ، اما در حال حاضر پیشرفت قابل توجهی وجود ندارد. و دیگران باید چند قدم بردارند.”

در مورد مسئله عدالت ، درگیری بین جنبش 5 ستاره و Italia viva رخ داد و از رئیس نگهبان مهرها در مورد اصلاح دستورالعمل سوال شد.

پرسش و پاسخ در شبکه های اجتماعی

پاسخ را حزب دموکرات با توئیتی از معاون آندره اورلاندو دریافت کرد.

“رنزی می گوید از نظر عدالت ،” ما در صفر مطلق هستیم. “من احتمالاً به جلسه دیگری دعوت شدم. آغاز اصلاحات در سیستم تعزیرات ، تغییر نسخه ها ، استراق سمع … اجازه ندهید این شانس را از دست بدهیم!”

به زودی پاسخ سناتور رنسیانو فرعونه ، که اورلاندو را به وسواس فکری با ماتئو رنزی متهم کرد ، رسید.

“اورلاندو با رنزی وسواس دارد. ماتئو در جلسه دادگستری نبود. و موضع ما درمورد عدالت بازگشت به اصلاحات اورلاندو است نه بونافده. اگر آندره نظر خود را تغییر داد ، مشكل او بود. اما اگر موفق شد شیدایی را كنار بگذارید ، “در توییت می خوانید.

تا امشب ، رئیس اتاق نمایندگان روبرتو فیکو باید از تپه بالا برود تا گزارش مشاوره با هیئت های گروه های پارلمانی را به رئیس دولت سرجیو ماتارلا گزارش دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *