مستند “ممنوع” در مورد خانواده سلطنتی انگلیس نیم قرن بعد در یوتیوب ظاهر می شود – ویدئو

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

یک کاربر YouTube سند کامل را در سیستم عامل بارگذاری کرد. با این حال ، این مستند به دلیل “ادعای نقض حق چاپ” توسط بی بی سی از پورتال حذف شد. این فیلم جنبه انسانی تری از سلطنت انگلیس را نشان می دهد و بیشتر شبیه اپیزودی از سریال محبوب تاج است.

این مستند بی بی سی که در سال 1969 منتشر شد ، به زندگی روزمره خانواده سلطنتی می پردازد و برخی از صمیمی ترین لحظات آنها را نشان می دهد: به عنوان مثال ، در یکی از صحنه ها می توانید شاهزاده فیلیپ ادینبورگ را ببینید که در حال تهیه کبابی در فضای باز با فرزندانش است. در دیگری کوچولوها از یک روز آفتابی زمستانی لذت می برند و توپ های برفی بازی می کنند. ملکه همچنین در حال خرید بستنی دیده می شود.

این فیلم که منجر به نزدیک به 43 ساعت فیلمبرداری شد ، در آن زمان محبوبیت زیادی پیدا کرد ، تا حدی که بیش از 30 میلیون نفر آن را دیدند.

از آن زمان ، این مستند احتمالاً به درخواست خانواده سلطنتی در بایگانی تلویزیون دولتی منجمد مانده است. به گفته روزنامه انگلیسی “تایمز” ، “ملکه متاسف است که به بی بی سی اجازه داده است به پشت صحنه دسترسی پیدا کند و خواستار انتقال مجدد آن نیست.” با این حال ، یک نسخه مختصر از سند ، که فقط سه دقیقه به طول انجامید ، در YouTube موجود بود.

در ماه ژانویه ، یک کاربر مستند کامل را بر روی پلت فرم بارگذاری کرد ، اما به دلیل “ادعای کپی رایت” توسط BBC حذف شد. اما تا آن زمان ، این مستند در چندین حساب YouTube در دسترس بود.

علاقه به این مستند غیرمعمول پس از آنکه در یکی از آخرین قسمت های مجموعه محبوب Netflix “تاج” ذکر شد ، دوباره ظاهر شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *