مردی از ترس کوید کارت کارمند خود را می دزد و سه ماه در فرودگاه ایلینویز می خوابد

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

این مرد برای دستیابی به مناطق اختصاص یافته به کارمندان ، نشان کارمند فرودگاه را به سرقت برده بود.

یک مرد کالیفرنیایی به مدت سه ماه در منطقه کارکنان فرودگاه بین المللی اوهار در ایلینوی ماند. این را شیکاگو تریبون گزارش داده است.

طبق گزارش رسانه ها ، مرد 36 ساله با استفاده از نشان دزدیده شده توسط یک کارمند وارد تاسیسات شد. به گفته دادستان های تحقیق در مورد این پرونده ، او در ماه اکتبر از لس آنجلس پرواز کرد و در چند ماه گذشته هرگز متوقف نخواهد شد.

قاضی شهرستان کوک ، سوزانا اورتیز ، با شنیدن این خبر ، نمی تواند بی اعتمادی خود را نسبت به حقایق شایسته یک فیلمنامه سینمایی که به او ارائه شده ، پنهان کند.

“اگر شما را به درستی درک کنم ، آیا به من می گویید که یک فرد غیر مجاز و بیکار از 19 اکتبر سال 2020 تا 16 ژانویه 2021 در یک قسمت امن از ترمینال فرودگاه اوهار زندگی می کند ، بدون اینکه پیدا شود؟” خوب درک کنید “، گفته های زن بود.

این فرد صبح روز شانزدهم ژانویه توسط دو مهماندار هواپیمایی یونایتد متوقف شد که از مرد خواستند اسناد خود را نشان دهد. نشان دادن نشان ، ناپدید شدن آن توسط مالک در تاریخ 26 اکتبر اعلام شد ، مهمان کنجکاو ترمینال دستگیر شد.

آیا از ویروس می ترسید؟

معاون دادستان ، به نقل از تریبون ، گفت كه 36 ساله از ترس Covid-19 تصمیم گرفته است در فرودگاه متوقف شود و طی ماه ها از مسافران دیگر غذا و نوشیدنی دریافت خواهد كرد.

این مرد صاحب تجارت هتل است اما در حال حاضر بیکار است. وی به جرم ورود به منطقه پرواز ممنوع در فرودگاه و سرقت متهم شده است و اکنون باید در تاریخ 27 ژانویه بار دیگر در دادگاه حاضر شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *