مدرسه ، لوپالکو: “من از احتیاط برای از سرگیری فعالیت های آموزشی در حضور قدردانی می کنم”

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

لوئیجی لوپالکو به اظهارات اخیر وزیر آزولینا ، که قصد خود را از طرف دولت برای بازگشایی مدارس در 7 ژانویه ابراز داشت ، غیر مستقیم پاسخ داد.

لوئیجی لوپالکو متخصص اپیدمیولوژی و مشاور بهداشت در منطقه پولیا است درگیر شد به Adnkronos در مورد مسئله افتتاح مدارس به صورت حضوری ، از 7 ژانویه ، با اعلام رویکرد محتاطانه مورد حمایت دولت:

این متخصص گفت: “من از احتیاطی که در از سرگیری تدریس در حضور وجود دارد ، قدردانی می کنم.”

لوپالکو تأکید کرد که “گردش ویروس هنوز در سرتاسر ایتالیا بسیار زیاد است” و از این رو خواست “در این زمان نگهبانان را ناامید نکنید ، یک قدم تا آغاز واکسیناسیون گسترده”.

آزولینا: “اراده برای بازگشایی”

وزیر آموزش و پرورش لوسیا آتزولینا در مصاحبه ای با Fatto Quotidiano ، که صبح امروز منتشر شد ، آمادگی دولت را برای بازگشایی مدارس از 7 ژانویه تأیید کرد.

وزیر یادآور شد که توافق در ماه دسامبر گذشته توسط دولت ، مناطق و مقامات محلی برای بازسازی مدرسه در حضور ، که تقویت حمل و نقل ، خط ردیابی ترجیحی در مدارس ، خیره شدن بیشتر ورودی مدرسه ، و همچنین دفاتر و تجارت را فراهم می کند فعالیت ها

تردید در مورد بازگشت به کلاس

در حمایت از لزوم به تعویق انداختن مدارس به دلیل ترس از موج سوم همه گیری ، مشاور وزیر بهداشت والتر ریکیاردی است که به گفته وی “هیچ شرایطی برای بازگشایی مدارس وجود ندارد”. موقعیتی که توسط چندین مدیر و اتحادیه مدارس مشترک است.

از طرف خود ، هیئت مدیره برخی موارد مهم را در برنامه بازگشت مطرح کرد ، به ویژه در مورد خیره کننده بودن برنامه ها و عبور 50 تا 75 درصد از حضور در کلاس در یک هفته.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *