محصولاتی را که باعث کاهش عمر می شوند را شناسایی کنید

[ad_1]

متخصصان مجله آلمانی GQ لیستی از غذاهایی که امید به زندگی را کاهش می دهند تهیه کرده اند.

در بالای لیست نوشابه های گازدار و شیرین وجود دارد. توجه شده است که در این نوشیدنی ها هیچ ماده طبیعی وجود ندارد ، بلکه فقط مواد تولید شده در صنعت است.

گروه دوم غذاهای مضر شیرینی و آب نبات هستند. این دسته شامل شکلات ، بریوش ، بیسکویت و مواردی از این دست است. FAO آنها را به عنوان غذاهای فوق العاده فرآوری شده طبقه بندی می کند که باید از رژیم غذایی حذف شوند.

یکی دیگر از محصولات مضر بستنی است. قبل از تسلیم شدن ، باید به ترکیب بندی نگاه کنید. اگر بستنی با شیر خشک تهیه شود نه با شیر تازه ، این یک محصول فوق فرآوری شده است که نباید مصرف شود.

این لیست شامل همبرگرها و محصولات فست فود است.

با این حال ، باید توجه داشت که اگر با مواد آلی ساخته شوند ، خطری برای سلامتی ندارند. مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در فست فودها ، همبرگرها را به یک محصول کاملاً فرآوری شده تبدیل می کند. نویسنده نشریه می خواهد این نوع محصولات را کنار بگذارد.

گروه پنجم غذای ناخواسته گوشت فرآوری شده است. سوسیس ، ژامبون و بیکن شامل می شود. کارشناسان توصیه می کنند گوشت را در هر کجا که کیفیت آن را بررسی کنید ، خریداری کنید.

غذاهای منجمد و به ویژه غذاهایی که فقط در لیست قرار دارند قبل از سرو در میز ، باید دوباره گرم شوند. در میان آنها پیتزای یخ زده برجسته است.

علاوه بر این ، میوه ها و سبزیجات کنسرو شده در لیست غذاهای ناسالم به ویژه غذاهای کنسرو شده در شربت قرار دارند.

پیش از این ، دانشمندان غذاهایی را تعریف کرده بودند که می تواند باعث طولانی شدن عمر شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *