“ما کاری خواهیم کرد ، اما هنوز نه”: ترامپ برای اولین بار پس از ترک کاخ سفید صحبت می کند

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

دونالد ترامپ ساعاتی پیش از آنکه جو بایدن ، رقیب سیاسی خود به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده سوگند یاد کند ، روز چهارشنبه به عمارت معروف خود در مار-لا-لاگو در پالم بیچ ، فلوریدا پرواز کرد ، جایی که رسانه ها موفق به گرفتن عکس شدند. رئیس جمهور سابق ، که از سرگرمی مورد علاقه خود در باشگاه گلف لذت می برد.

رئیس جمهور سابق ترامپ پس از ترک واشنگتن پس از چهار سال حضور در کاخ سفید برای اولین بار سکوت خود را شکست ، اگرچه روز جمعه هنگام شام خوردن با دوستانش در باشگاه گلف خود ، در مورد آرزوهای آینده خود اطلاعات کمی ارائه داد.

ترامپ هنگام استراحت در اتاق گریل کلوپ بین المللی گلف ترامپ با پوشیدن کلاه قرمز معروف خود به خبرنگار واشنگتن اگزاینر گفت: “ما کاری خواهیم کرد ، اما هنوز نه.”
گفته می شود که ترامپ دو روز پس از کشف بایدن در زمین گلف خود در نزدیکی West Palm Beach حضور داشته است. این روزنامه جو دوره را در روزهای اخیر “آرام” توصیف کرد.

در اوایل روز ، رهبران دموکرات فاش کردند که روز دوشنبه مقاله ای را درباره استیضاح به سنا ارسال می کنند و ترامپ را به تحریک خشونت علیه پایتخت ایالات متحده در 6 ژانویه متهم می کنند ، و احتمال شانس وی برای کاندیداتوری مجدد در آینده را زیر سوال می برند.

ترامپ روز چهارشنبه ، روزی که روی کار آمد ، وارد فلوریدا شد و از دفتر جانشین خود رد شد و از آن زمان تاکنون در خانه جدا شده است.

اولی این هفته یکی از دستیاران گفت: “او به استراحت احتیاج دارد.” “من فکر می کنم همه ما امیدواریم که او فقط یک ماه گلف بازی کند ، اما همیشه باید در حرکت باشد.”

اخیراً ، ترامپ بارها ابراز تمایل کرده است که در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 شرکت کند و گزارش وال استریت ژورنال حاکی از آن است که رئیس جمهور پیشین در حال بررسی ایجاد یک حزب سیاسی جدید بوده است. به نام حزب میهنی ، برای نامزدی آینده خود برای ریاست جمهوری.

ترامپ تیم کوچکی از دستیاران خود را به فلوریدا آورد. با افزایش فعالیت ها ، آنها در خارج از باشگاه در Mar-a-Lago کار می کنند.

بر اساس گزارش رسانه ها ، حضور ترامپ جامعه پالم بیچ را بین کسانی که می خواهند زندگی او را به یک کابوس جنجال پر سر و صدا تبدیل کنند و کسانی که انتظار دارند او به زندگی شیرین آفتابی و گلف بپردازد ، تقسیم کرده است.

ترامپ آخرین روزهای خود را به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده در سکوت نسبی گذراند. او درست پیش از روز افتتاح خداحافظی کرد و برای “دولت ورودی” آرزوی موفقیت کرد. ترامپ در سخنرانی خداحافظی خود همچنین گفت که “مخصوصاً افتخار می کند” اولین رئیس جمهور “در دهه های گذشته” است که جنگ را شروع نکرده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *