ماتئو رنزی نخست وزیر کنته را محاصره می کند: ما در سالن منتظر او هستیم

[ad_1]

ماتئو رنزي كنته را مجبور به تعطيل كردن روز سياسي شريف شدن نخواهد كرد ، بنابراين پس از خلاصه طولاني نخست وزيري ، در اينجا بنيانگذار ايتاليا ويوا هستيد كه براي سخنراني در شبكه Tg3 ظاهر مي شود.

به دنبال خلاصه نامه ای از نخست وزیر جوزپه كنته ، كه به نظر می رسد در پایان روز سیاسی واقعه اعتقاد مقدس خلاصه ای سیاسی از آنچه بین پیام های سیاسی ، هشدارها و عقب و جلو اتفاق افتاده است ، ساخته است ، ماتئو رنزی دوباره وارد عمل شد.

رنزی با مصاحبه Tg3 Web ، درمورد نوشتار کونته در یک پست طولانی اظهار نظر کرد و پس از اظهار نظر مثبت ، ایده های ایتالیا ویوا را در نظر گرفت و در پیش نویس طرح بهبودی جدید ، که کنته امروز ، 7 ژانویه با وزیر امور خارجه گفتگو می کند ، گنجانده شد. Roberto Gualtieri ، بنیانگذار Italia Viva ، اختلافات را بیشتر افزایش می دهد.

“رئیس جمهور كنته گفت ،” من به سنا می آیم ، “او تقریباً ما را به چالش كشید ، ما آنجا منتظر او هستیم.”

و در مورد فرضیه دولت هدف ، رنزی می گوید که به گفته وی ، “هیچ دولتی با هدف وجود ندارد ، دولتهایی هستند که باید کار کنند ، اگر دولت کونته قادر به انجام آن باشد ، این کار را می کند ، در غیر این صورت بستگی دارد از دیگران “.

رنزی در پاسخ به این سال که آیا خطر رای گیری زودهنگام وجود دارد ، گفت که اطمینان دارد قانونگذار تا سال 2023 دوام خواهد داشت.

پیشنهاد رنزسی در مورد واکسن ها

سپس رنتزی در مورد واکسن صحبت کرد و از دولت خواست که مقدار واکسن دریافتی در یک هفته (تقریبا 470،000 دوز) را به معلمان جهت شروع ایمن مدرسه هدایت کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *