لئوناردو ، AW139 بالگرد جدید رئیس جمهور کلمبیا خواهد بود

[ad_1]

حفاظت

URL کوتاه

این خبر توسط همان شرکت در بیانیه مطبوعاتی در وب سایت رسمی خود اعلام شده است که گزارش می دهد این مدل که برای رئیس دولت این کشور آمریکای جنوبی طراحی شده است ، تغییراتی را برای اطمینان از بالاترین سطح ایمنی و راحتی دریافت کرده است.

جمهوری کلمبیا هلی کوپتر Leonardo AW139 ، یک شرکت پیشرو ایتالیایی در بخش دفاع و فضا را به عنوان هواپیمای رسمی ریاست جمهوری می پذیرد.

گفته می شود این بالگرد تا بهار امسال تحویل داده می شود و رسماً به نیروی هوایی کلمبیا ملحق می شود.

“نیروی هوایی کلمبیا با رشد ناوگان AW139 به کلمبیا ، جایی که این مدل قبلاً موفق به انجام عملیات حمل و نقل غیرنظامی با پشتیبانی از صنعت نفت و گاز شده بود ، با پنج فروند هلی کوپتر در یک اپراتور بزرگ S هلیستار ، به اولین مشتری نظامی این کشور تبدیل خواهد شد. “، می خواند بیانیه مطبوعاتی از شرکت.

این هواپیمای ویژه به لطف درج کیت دفاع شخصی ، ضمن اطمینان از بالاترین استانداردهای ایمنی ، به پیکربندی ویژه ای با هشت صندلی مجهز خواهد شد که یکی از جادارترین کابین ها را در رده خود نشان می دهد.

این شرکت تأیید کرد که “انتخاب AW139 VVIP در کلمبیا نقش برجسته لئوناردو را در بازار جهانی هلی کوپترهای دو موتوره VIP تأیید می کند ، که در آن 40٪ سهم دارد و همچنین موفقیت مدل را در سراسر آمریکای لاتین برای طیف گسترده ای از برنامه ها ، از جمله افزایش می دهد. حمل و نقل ، امنیت و خدمات VIP و دریایی. “

علاوه بر این ، نسخه نظامی AW139M توسط لئوناردو در پاسخ به الزامات چند منظوره نیروی هوایی کلمبیا ، ارتش ، پلیس و نیروی دریایی که به بیش از 400 بالگرد مجهز هستند ، پیشنهاد شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *