قدرت ها ، حادثه دلخراش در کوه ها: مربی نجات غریق آلپ می میرد

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

در کوههای Abruzzo در توده ولینو ، جستجوی چهار گردشگر که از یکشنبه شب ناپدید شده اند ، ادامه دارد.

نجات کوه های باسیلیکا در سوگ مرگ فابیو لیمونگی ، متخصص راهنمای کوه 49 ساله و چهره برجسته نجات کوهستان که بعد از ظهر پنجشنبه در یک حادثه دلخراش در کوههای لوکان درگذشت.

در طول سفر به مادونا دل بروسکو با سه دوست ، لیمونگی از پایین سقوط کرد و از یک دیوار سنگی در کنار لاگونگرو (پوتنزا) سقوط کرد. نجات آتش نشانان ، نجات کوهستان و 118 فایده ای نداشت ، زیرا آنها نمی توانستند در مورد مرگ اطمینان حاصل کنند. براساس گزارش های مرکز مطبوعات منطقه ، این مرد 49 ساله فوراً می میرد.

فابیو لیمونگی ، اهل لوریا ، در محافل شناخته شده بود: یک متخصص آماتور و عمیق کوه ، او یک مربی متخصص راهنماها ، یک تکنسین نجات هلی کوپتر و یکی از چهره های اصلی در نجات کوه بود.

آخرین سلامی را که ماهواره های نجات آلپ به او اختصاص داده اند را در یک پست طولانی در فیس بوک لمس کنید.

حفظ صافی ما هنگام صعود از دامنه های برفی کوه “شما” دشوار بود ، از یک طرف تعجب می کردیم که چطور ممکن است او به شما گفته باشد که چنین اسکی باز باتجربه ای دچار مشکل شده است ، از طرف دیگر ما دعا کردیم که آنها ما را زنده ، مطمئناً “کبود” ، اما زنده می یابند. با این حال ، وقتی ما به شما می رسیم ، وقتی شما را در آغوش گرفته و در برفی که خیلی دوستش دارید در آغوش گرفته اید ، امیدهای ما شکسته می شود. “

در همین حال ، چهار گردشگری که یکشنبه گذشته در توده مونت ولینو در آبروزو مفقود شده بودند ، صبح جمعه در دره مجلما از سر گرفته شدند. آنها عبارتند از: تونینو دورانته ، بازرگان 56 ساله ، جیان مائورو فرابوتا 33 ساله ، جیانمارکو دگنی 26 ساله و دوست دختر والریا ملا 25 ساله. آنها صبح روز یکشنبه با پیاده روی در کفش برفی به راه افتاده بودند.

این مطالعه شامل 60 واحد عملیات نجات کوهستانی و اسکله ای از سراسر ایتالیا بود که توسط گاردیا دی فینانزا ، نیروهای آتش نشانی ، پلیس و نهمین هنگ کوه های آلپ آکوئلا پشتیبانی می شد. نیروهای نجات توسط واحدهای سگ آموزش دیده در زمینه نجات بهمن کمک می کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *