قتل عام ویاراجیو: دستور قتل عمدی ، درخواست تجدیدنظر جدید

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

قتل عام ویاراجیو: دادگاه صلاحیت احکام را لغو کرد و کشتار دستوری را اعلام کرد. روند تجدیدنظر درخواست می شود.

دادگاه صلاحیت در دادگاه علیه قتل عام ویاراجیو در ژوئن 2009 اتهامات قتل غیرقانونی را رد کرد.

سپس حکم دادگاه تجدیدنظر فلورانس لغو شد. دادگاه صلاحیت در واقع جرم آدم کشی را لغو کرد زیرا به گفته قضات ، شرایط وخیم عدم رعایت قوانین ایمنی در کار سقوط کرده بود.

بنابراین دادگاه تجدیدنظر تصمیم در مورد قتل عام ویاراجیو را که به جای آن باید به جرم فاجعه ریلی مقصر مرتبط باشد ، به یک فرایند تجدیدنظر جدید موکول کرد.

بنابراین فرایند استیناف جدید باید مجازات های برخی از مواضع متهمان را مورد بازبینی قرار دهد و وجود هرگونه مشخصات گناه را برای مدیر عامل سابق Ferrovie dello Stato ، Mauro Moretti و مدیر عامل سابق شبکه راه آهن ایتالیا (Rfi) ، Michele Mario Elia تأیید کند. .

تخلفات تجویز شده

پس از صدور حکم تجدیدنظرخواهی ، جرائمی با جراحات شدید و بسیار جدی مقصر و آتش گناه تجویز شد. مائورو مورتی تنها کسی بود که دستور غذا را رها کرد.

بنابراین ، تنها جرایمی که شامل چندین کشتار غیرمجاز و یک حادثه ریلی است ، باقی مانده است.

جهنم در یک شب تابستانی

در شب 29 ژوئن 2009 ، یک قطار باری که با چندین مخزن گاز مایع در حال مسافرت بود از ریل خارج شد و باعث نشت گاز از برخی مخازن شد که در عرض چند دقیقه در کل منطقه اطراف ایستگاه پخش شد. ویارجیو

یک جرقه کافی بود تا جهنمی آتشین را به وجود آورد که جان 32 نفر از جمله کودکانی را که در خانه های خود خوابیده بودند ، به بار آورد.

روند بعدی بسیار نگران کننده بود و بازسازی همه مسئولیت ها دشوار بود ، زیرا برخی از شرکت ها به طور مستقیم یا غیرمستقیم در حادثه راه آهن در خارج از کشور مستقر بودند.

کمیته نزدیکان قربانیان هرگز تسلیم نشد و حتی امروز نیز منتظر حکم دادگاه صلاحیت است که 11 سال بعد آن را خاتمه نداد ، اما با درخواست مراحل تجدیدنظر ، زخم را دوباره باز کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *