فیکو: نیروهای سیاسی در دسترس هستند ، اما یک دور جدید مقایسه لازم است

[ad_1]

روبرتو فیکو ، رئیس پارلمان گفت که پیشرفت حاصل شده است و فردا تقابل نیروهای اکثریت وجود خواهد داشت.

روبرتو فیکو ، رئیس اتاق نمایندگان ، که حکم تحقیق را از رئیس دولت دریافت کرده است تا بفهمد آیا نیروهای اکثریت آنجا هستند ، آنها می خواهند “ادامه” دهند و “برای دستیابی به سنتز” بایستند. متحدان پیشین جالوروسی آماده اند که واقعاً اختراع کنند.

“از جلسات با نیروهای سیاسی ، آمادگی عمومی برای دستیابی به یک سنتز برای مقایسه مشترک وجود داشت.”

سپس فیکو پیشنهاد کرد که این رویارویی صبح دوشنبه ، اول فوریه ، در مونتسیتوریو انجام شود. او اظهارات دیگری باقی نگذاشت ، همه چیز در سکوت تقریبا سورئال اتفاق افتاد و فقط یک دقیقه طول کشید.

کوریره دلا سرا آنچه را که فیکو رسماً گفت در اوایل 3.26 صبح ، با تهیه اطلاعات از منابع واجد شرایط خود ، اعلام کرد.

آنچه روزنامه ایتالیایی از آن تعجب می کند این است که قالب تقابل چگونه خواهد بود ، یا اگر این یک دور دیگر از مشاوره های گروه های پارلمانی فیکو باشد ، یا یک رویارویی علنی با حضور نمایندگان تفویض شده از احزاب اکثریت مربوطه.

در این لحظه بسیار مهم ، امیدواریم که ظرف چند ساعت آینده پرده برداشته شود. رویارویی احتمالی طرفین ، همه در یک اتاق ، نشانه این است که آنها واقعاً برای رسیدن به سازش آماده هستند.

سازشی که در پیمان انقضا با پیمانی حاوی یک دستور کار سیاسی درج خواهد شد. چیزی شبیه کاری که دی مایو و سالوینی در سال 2018 در ابتدای این مجلس قانونگذاری انجام دادند.

Confindustria موضع می گیرد

در میدان نبرد این بحران دولتی به سبک ایتالیایی ، کنفیندوستریا در حال استقرار است ، که با صدای رئیس کارلو بونومی ، هشدار می دهد که وزیر اقتصاد روبرتو گوالتیری تحت تأثیر موقعیت فعلی خود قرار نمی گیرد زیرا “بهبود تقصیر او است.”

بر اساس گزارش مطبوعات ، ایتالیا ویوا و ماتئو رنزی نمی خواهند گوالتیری به عنوان وزیر اقتصاد در یک دولت جدید فرضی به رهبری M5S-PD-IV-LEU ادامه یابد.

کونته به غیر از رنزی همه را لمس نمی کند

در جلساتی که رئیس اتاق ، روبرتو فیکو امروز با سایر گروههای پارلمانی که از تولد دولت جدید حمایت می کنند ، برگزار شد ، تمایل به شمارش آرا پدیدار شد.

مای ، خودمختار ، مجلس مختلط ، همه من جوزپه کانته را می خواهم.

ریكاردو مرکل دل مای گفت: “ما برای یك برنامه قانونی آماده هستیم و فرد مناسب برای ادامه این برنامه و هدایت دولت جوزپه كنته است.”رسیدگی.

اما همچنین جیانکلادیو برسا ، نماینده خودمختاری ها در مجلس سنا ، در اطراف کونته به میدان می رود.

“ما دوباره توصیه خود را به رئیس جمهور فیکو برای انتصاب در کونته تکرار کردیم ، زیرا معتقدیم که این یک تضمین برای یک راه حل سریع است و می تواند تداوم همکاری با دولت قبلی را تضمین کند ، که به خصوص برای ما رضایت بخش بود.”

با این حال ، رنتزی ، کونته آن را نمی خواهد. همانطور که امروز گوفردو بتینی (PD) تهدید کرد ، آیا انتخابات برگزار خواهد شد؟[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *