عزیز برای کشورهای متولد مشترک: ایتالیا دیگر بدون کودکان وجود نخواهد داشت – فیلم

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

مسئله نرخ زاد و ولد در ایتالیا اکنون یک مشکل اجتماعی نگران کننده است ، این خطر وجود دارد که اگر دوره معکوس نشود ، ایتالیا ظرف چند نسل ناپدید می شود.

نخست وزیر ماریو دراگی در سالن اجتماعات مطبوعات از طریق della Conciliazione در رم در مقابل ایالت ژنرال تولد با پاپ فرانسیس صحبت کرد.

اولین سخنرانی را رئیس جمهور دراگی ایراد کرد ، وی یادآوری کرد که مدتهاست که فکر می شده است فردگرایی پیروزی بر تولد کودکان بود، به جای اینکه به عنوان یک در نظر گرفته شود شکست.

دراگی گفت: “امروز ، با عبور از موانع مهم ایدئولوژیک ، فهمیدیم که این یک تمایز غلط است ، که از جمله ، در داده ها منعکس نمی شود.”

نخست وزیر ما را به تفکر در مورد این واقعیت دعوت می کند که “آگاه ازاهمیت فرزندآوری محصولی از است بهبود وضعیت زنو با رهایی او منافاتی ندارد “.

ایتالیا در اواخر وجود خود

دراگی با یادآوری اینکه در سال 2020 تعداد زاد و ولد در ایتالیا 30 درصد نسبت به سال 2019 کاهش یافته است ، با اشاره به کاهش شدید بیشتر میزان زاد و ولد پس از اتحاد مجدد ایتالیا ، گفت:

“ایتالیا بدون فرزند ، ایتالیا است که جایی برای آینده ندارد و ایتالیا که به تدریج وجود خود را متوقف می کند.”

به همین دلیل برای دولت نرخ زاد و ولد “تعهد اولویت دار” است ، به عنوان مثال. برای بچه دار شدن سه مورد لازم است دراگی می گوید: “یک کار خاص ، یک خانه و یک سیستم مراقبت های اجتماعی و مراقبت از کودکان.”

مداخله پاپ فرانسیس

پاپ فرانسیس نیز در ایالت های عمومی تولد حضور داشت و یادآوری می کند که چگونه والدین ، ​​بین خانه و کار جدا شده ، کشتی نجات خود را در پدربزرگ و مادربزرگ پیدا می کنند.

پاپ یادآوری کرد که باید مراقب خانواده ها ، به ویژه جوانان ، “مورد حمله ترس قرار گرفت که خطر زندگی برنامه های آنها را فلج می کند”.

سرانجام الف هشداری برای کل جامعه.

“چگونه ممکن است که زن از زیباترین هدیه ای که زندگی ارائه می دهد شرم کند؟” نه زنان ، بلکه جامعه باید شرمنده شود ، زیرا جامعه ای که از زندگی استقبال نکند ، زندگی را متوقف می کند. کودکان امیدی هستند که باعث تولد دوباره افراد می شوند! گفت پاپ فرانسیس گزارش ها واتیکان نیوز.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *