شیوع بیماری کوید در کازرتا ، 76 مورد بعد از بیدار شدن مثبت است

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

در Roca d’Eandandro ، در منطقه Caserta ، دو شیوع جدید Covid در مجموع 76 مورد جدید را آلوده کرده است. دومی پس از ردیابی از یک پیرزن رشد کرد.

شهرداری Roca d’Eandandro ، با 3200 نفر ساکن در منطقه کازرتا ، تحت تأثیر دو شیوع جدید کوید قرار گرفته است. پس از اولی ، که شامل خانه سالمندان در کشور بود ، دومی پس از بیدار شدن با حدود چهل فرد آلوده فوران کرد.

مراقبت فوق الذکر در تاریخ 27 دسامبر برگزار شد. بیش از بیست نفر از اعضای خانواده ، از جمله برخی از کودکان ، و چندین همسایه مثبت بودند.

این آخرین شیوع به آنچه در Residence Country واقع در کشور تحت تأثیر قرار گرفت ، جایی که حدود سی نتیجه مثبت در میان کارمندان بهداشت و سالخوردگان ظاهر شد ، دو نفر از آنها فوت کردند. تعداد مثبت مثبت 76 است.

دستور شهردار روکا d’Evandro

شهردار امیلیا دلی کولی با صدور آئین نامه ای که تا 31 ژانویه معتبر است ، شرکت در مراسم تشییع جنازه ، به استثنای بستگان درجه یک و درجه دو ، پارک در مکان های عمومی و دستور تعطیلی پارک ها ، بازارهای هفتگی و گورستان را ممنوع می کند.

“بیماران عزیز و همه ساکنان Roca D’Evandro ، همانطور که چند روز پیش پیش بینی کردم ، در این منطقه مجدداً موارد ویروس کرونا دیده شده است. برای جلوگیری از تحلیل رفتن اوضاع ، بلافاصله با تماس با شهردار دکتر امیلیا دلی کولی ، که بلافاصله اقدام به صدور مصوبه ای برای محدود کردن فعالیت ها و تحرکات در منطقه مشترک کرد ، فعال شدم. “

دکتر آلفونسو مانیکا ، پزشکی از روکا دوانداندو ، به یک روزنامه محلی گفت که وی از شهردار امیلیا دلی کولی درخواست کرده است که دستور را صادر کند.

امروز ، یک اپیدمی دیگر در یک خانه بازنشستگی در Cervia باعث کشته شدن 10 راهبه شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *