شوک آنافیلاکتیک پس از تزریق واکسن Pfizer ، Asp Catania به Aifa اطلاع داد

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

https://cdnit1.img.sputniknews.com/img/07e4/0c/10/9907585_0:173:1841:1208_1200x675_80_0_0_e9075e6bf57401ba25445b4d1ead93eb.jpg

اسپوتنیک ایتالیا

https://cdnit2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://it.sputniknews.com/italia/202101069976289-shock-anafilattico- after-vaccino-pfizer-asp-catania-informa-aifa/

شوک آنافیلاکتیک برای یک کارگر بهداشتی در استان کاتانیا پس از دریافت واکسن Pfizer ، که توسط پزشکان در بخش اورژانس بیمارستان خودش ذخیره شده است.

به گفته منابع مطبوعاتی در کالتاگیرون ، در استان کاتانیا ، یک دستیار از بخش اطفال ، که با Pfizer علیه Covid-19 واکسینه شده بود ، دچار شوک آنافیلاکتیک می شود. همانطور که گزارش شده است از Live Sicilia ، که اعلام کرد خبر را بررسی کرده است.

مقام بهداشت استان در کاتانیا اکنون گزارش را به AIFA ارسال می کند تا عوارض جانبی را در میان عوارض جانبی احتمالی بگنجاند.

این اولین بار نیست که واکسن Pfizer باعث واکنش های آلرژیک در افراد واکسینه شده می شود ، این امر در روزهای اول استفاده در انگلستان اتفاق افتاده است ، به طوری که سازمان داروهای انگلیس توصیه می کند افراد واکسینه شده با مشکلات جدی با واکنش های آلرژیک را واکسینه نکنند.

به گزارش روزنامه آنلاین Live Sicilia ، این زن پس از واکسیناسیون به بخش خود مراجعه کرد ، اما شوک آنافیلاکتیک شدیدی بر او غوطه ور شد که منجر به ایست قلبی می شود. به او چندین دوز آدرنالین داده می شود تا پارامترهای وی بازیابی شود.



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.