شاهزادگان ویلیام و هری سعی می کنند روابط خود را پس از Megxit اصلاح کنند

[ad_1]

ویروسی

URL کوتاه

با توجه به اعلام ناگهانی دوک ساسکس در اوایل سال 2020 مبنی بر اینکه او و همسرش مگان مارکل بازیگر آمریکایی از وظایف سلطنتی خود بازنشسته می شوند تا “از نظر مالی مستقل” شوند ، هری و برادر بزرگترش ، شاهزاده ویلیام ، رابطه آنها را به کلی از بین می برد.

ستارگان خانواده سلطنتی انگلیس ، شاهزاده هری 36 ساله و شاهزاده ویلیام 38 ساله ، پس از جدایی در سال های اخیر ، در تلاشند رابطه خود را دوباره برقرار کنند ، هرچند هنوز برای گفتن اینکه آیا آنها مثل همیشه دوباره به هم می پیوندند خیلی زود است. او گزارش می دهد ما هفتگی

این روزنامه با استناد به منبعی ناشناس گفت: خواهران و برادران سلطنتی گام های بلندی برداشته اند تا شکاف در روابط خود را برطرف کنند ، اگرچه ممکن است موارد بیشتری در انتظار باشد.

این مجله به نقل از این منبع گفت: “این مطمئناً یک وسیله نقلیه غلتکی برای همه افراد درگیر است ، به ویژه برای برادران ، که متعهد شده اند در آینده اجازه نمی دهد همه چیز از کنترل خارج شود و چیزهای زیادی از این تجربه دشوار آموخته اند.”

این منبع افزود که تصمیم برادران در تلاش برای آشتی با خشنودی زیادی در خانواده سلطنتی از جمله ملکه الیزابت دوم ملکه انگلیس ، مادربزرگشان روبرو شد.

این منبع گفت: “عواقب نبرد بین ویلیام و هری بسیار واقعی ، بسیار بد و فوق العاده شدید بود.” “آنها در بن بست بودند ، آنقدر لجن زیاد بود که بسیاری از مردم فکر می کردند دشمنی آنها جبران ناپذیر است.”

براساس این گزارش ، احتمالاً برادران امسال شخصاً در انگلیس با هم ملاقات می کنند و گفته می شود که این دو “انتظار دارند اوقات مشترکی را بگذرانند”.

این منبع گفت: “آنها از وقت گذرانی در هنگام مسافرت در مسافرت ایمن لذت می برند.” “اما در برهه ای از سال 2021 ، دوكهای كمبریج به سانتا باربارا سفر می كنند و از ساسكس در محل زندگی جدید خود دیدن می كنند.

هری و مگان که هنوز عنوان سلطنتی دوک و دوشس ساسکس را در اختیار دارند ، در حال حاضر به همراه پسر 1 ساله خود در سانتا باربارا ، کالیفرنیا زندگی می کنند.

پیش از این یک مورخ و زندگینامه نویس سلطنتی انگلیس در مصاحبه ای با فاکس نیوز گفته بود که ویلیام از رابطه عاشقانه هری با مارکل از زمان اعلام نامزدی در سال 2017 نگران بود ، این امر عمدتاً به دلیل سرعت آن بود. تصمیم و فشار عظیم که زندگی واقعی زن و شوهر است.

هری و داستان مگکسی

گفته می شود تصمیم ساسکس برای خانواده یک شوک آور است. گفته می شود که ملکه به سرعت در اجلاس سندرینگام جمع شد و در مورد شرایط خروج هری و مگان بحث و گفتگو کرد ، در حالی که رسانه های انگلیسی به سرعت روند مگ اکسیت را شبیه به سایر مذاکرات خروج خواندند. جهان ، Brexit. به گفته خودیهای سلطنتی ، شاهزاده ویلیام حتی قبل از جلسه از دیدن برادر کوچکتر خود در وعده ناهار خودداری کرد.

دوکهای ساسکس ، که دیگر حق سلطنت ندارند ، قول داده اند که ضمن ادامه انجام “وظایف خود در برابر ملکه” ، زندگی خود را بین پادشاهی متحده و آمریکای شمالی “متعادل” کنند.

پس از انجام تشریفات ، هری و مگان بلافاصله به کانادا و سپس به لس آنجلس ، زادگاه این بازیگر زن نقل مکان کردند و در بیشتر سال 2020 در آنجا ماندند و قراردادهای پردرآمد با اسپاتیفای و نتفلیکس را امضا کردند تا محتوای بی نظیری بسازند. براساس این گزارش ها ، این قراردادها باعث نگرانی سایر اعضای خانواده در مورد اسراری است که ممکن است فاش کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *