شاهزاده هری برای بحث در مورد معامله مگسیت با کوئین به انگلیس بر نمی گردد

[ad_1]

ویروسی

URL کوتاه

دقیقاً یک سال پیش ، پرنس هری و همسرش مگان با اعلام این که برای شروع زندگی “مستقل از نظر مالی” بین انگلیس و ایالات متحده ، زندگی واقعی را رها می کنند ، جهان را شوکه کرد.

انتظار می رفت که شاهزاده هری در اواخر ماه مارس در انگلیس برای بررسی قرارداد 12 ماهه این زوج و کاخ باکینگهام پس از تصمیم به کنار گذاشتن وظایف سلطنتی ، مورد بررسی قرار گیرد. با این حال ، بیماری همه گیر COVID-19 و یک ویروس کرونا در انگلیس که اخیراً کشف شده است ، مانع این طرح ها شده است. آینه را ارائه می دهد.

رسانه ها به منابع نزدیک به سلطنتی اشاره کردند که ادعا کردند دوک ساسکس “هنوز سعی نکرده است” با مادربزرگش تماس بگیرد تا جلسه ای را به مناسبت یک سالگی به اصطلاح “Megxit” ترتیب دهد ، اما که مجبور شد این کار را در هفته های آینده انجام دهد. .

در همین حال ، انگلیس و اسکاتلند در این هفته محاصره شدند و در میان سوابق آلودگی انگلیس ، تقریباً همه سفرهای جزئی به خارج از کشور را ممنوع کردند.

اکنون منابع حدس می زنند که دوک و دوشس ساسکس آماده تمدید قرارداد Megxit هستند تا به هری اجازه دهد عناوین نظامی خود را حفظ کند و برخی از مزایای واقعی که او و مگان از آن بهره مند هستند را حفظ کند. اگر این دو با کاخ باکینگهام معامله دائمی کنند ، می توانند حق امتیاز غیرفعال باقی بمانند ، در حالی که از برخی امتیازات مرتبط با عنوان برخوردار هستند.

مشخص نیست که آیا آنها مجاز به این کار هستند ، زیرا معلوم شد که خانواده سلطنتی دوست ندارند معاملات سودآور ساسکس با غول های جریان مانند Netflix و Spotify و همچنین تبلیغات قهوه وگان مگان مارکل انجام شود.

به گفته منابع ، کاخ باکینگهام اکنون “با نگاهی عمیق دوباره” به وعده قبلی این زوج مبنی بر “ادامه حفظ ارزش های والاحضرت” پس از کنار کشیدن از وظایف سلطنتی خود ، نگاه می کند. پس از برخی نگرانی ها در مورد قراردادهای میلیونی آنها ، مشخص نیست که قطعنامه نهایی چه خواهد بود.

از آنجا که هنوز تاریخ اولین دیدار این زوج از انگلیس پس از اعلام بمب تعیین نشده است ، مشخص است که این دو باید برای جشن 95 سالگی و 100 سالگی ملکه به انگلیس برگردند. شاهزاده فیلیپ در ماه ژوئن. همچنین پیش بینی می شود امسال مجسمه ای از پرنسس دایانا به سفارش شاهزاده هری و برادرش ویلیام رونمایی شود. با این حال ، اعتقاد بر این است که دو برادر در آن زمان صحبت نکرده اند و طبق منابع سلطنتی به نقل از فیل دامپیر ، زندگینامه نویس سلطنتی ، جلسه بعدی این دو باید “بسیار ناخوشایند” باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *