“سیائو 2020”: تمسخر روسی تلویزیون ایتالیا به اتفاقی تبدیل می شود

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

نمایش ایوان اورگانت ، رهبر ارکستر مشهور روسی که از دهه 1980 تلویزیون ایتالیا را به سخره می گرفت ، در روزنامه های بلپایی پایان یافت. و نظرات مثبت است.

“سیائو 2020” ، نمایش سال نو با الهام از تلویزیون دهه 80 ایتالیا ، ساخته شده توسط ایوان اورگانت ، نمایشگر مشهور ، پخش شده از کانال اول روسیه ، میلیون ها بیننده را مجذوب خود کرد.

فیلم هایی از آهنگ ها که به زبان شکسته ایتالیایی توسط گروه های تقلید از Ricchi e Poveri و Albano و Romina خوانده می شوند ، در عرض چند روز ویروسی شدند و میلیون ها بازدید در Youtube به دست آوردند.

و هجو مجری تاریخی نمایش کمدی Evening Urgant ، که نمایش دیوید لترمن را دنبال می کند ، روزنامه های اصلی ایتالیا را نیز تسخیر کرد.

پیک ، یک تکه با امضای آلدو گراسو ، صحبت از “تمسخر متعالی روسی تلویزیون ما از دهه 1980” است ، که نشان می دهد ، حتی در نمایش “ساخت ایتالیا” چقدر “به موقع متوقف شد”.

برای جمهوری نمایش اورگانت “طنزی گروتسک ، اما مهمتر از همه اعتراف بزرگی به عشق به ایتالیا و ترانه ملودیک محلی است.”

“هیچ جنبه ای از نمایش (از نام مهمانان گرفته تا لباس رقصنده ها) وجود ندارد که مضحکه از نحوه درک ایتالیا در جهان نباشد. نتیجه استثنایی است. تصور کنید یک شب در سانرمو ، با ایده ، هدایت و کارگردانی ماچیو کاپاتوندا به همراه توتو کاتوگونو و ریچی پووری ، در حال خواندن ترانه های نوشته شده توسط روکو تانیکا است و شاید بتوانید از آنچه در انتظار شما است ایده بگیرید. ” نقل شده از روزنامه ایل تمپو.

برای یک واقعیت روزمره نمایش اورگانت ، با فراوانی خواننده های سبک In Drive و دختران کم روح و پولکی ، “نوک زباله” است.

در مقاله ای در این نمایش آمده است: “یك تکرار متزلزل ، داوطلبانه و به خوبی حفظ شده” از یك تخیل كه به نظر ما در ایتالیا دفن شده است ، اما در روسیه یك شوخی بسیار موفق است. این روزنامه نگار در پایان گفت: “سلام VentiVenti و از ایوان متشکرم.”

با تشکر از نمایش Ciao2020 که باعث شد این سال سخت را با لبخند به پایان برسانیم روزنامه که اظهار داشت: “گفته می شود که تقلیدها بهترین تعظیم است که می توانید دریافت کنید و پس از آن ، کمی سبکی و شوخ طبعی فقط می تواند به شما کمک کند.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *