سندرز و دستکش ، سازنده آن را پیدا کرده است

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

دستکشهای پوشیده توسط سناتور بارنی سندرز تولید کننده ای پیدا می کند ، معلم ورمونت به لطف موفقیت در شبکه های اجتماعی وارد تجارت شد. این به تنهایی نمی تواند همه خواسته ها را برآورده کند.

معلم ورمونت ، که در اوقات فراغت خود دستکش قلاب بافی ایجاد می کند و یک جفت پشم گرم به سناتور برنی سندرز می دهد ، سازنده ای پیدا کرده است که می تواند تقاضای چشمگیر او را غرق در آب کند.

همه چیز با عکسی از سناتور سندرز در روز مراسم تحلیف جو بایدن در کاخ سفید آغاز شد.

سناتورهای اهل ورمونت در این مراسم با دستکش های بی نظیر و بدون دستکش ظاهر شدند. او به دلایل فاصله اجتماعی و بی حس بودن از سرما تنها نشسته بود و در صندلی قرار گرفت که باعث ایجاد یک الگوی رفتاری در شبکه های اجتماعی شد که جهانی شد.

او ، سندرز ، با استفاده از یک شرکت برای ساختن لباسهایی مانند سویشرت و الگوهای رفتاری از یک شرکت خیریه استفاده کرد. داشت جمع می کرد 2 میلیون دلار سفارشاتی که به انجمنی می رود که با توزیع غذای گرم به کمک به خانواده های مشکل دار می پردازد.

© خبرگزاری فرانسه 2020 / برندان اسمایلوفسکی

برنی سندرز در مراسم تحلیف جو بایدن

از زندگی آرام ورمونت گرفته تا کانون توجه

قدرت رسانه های اجتماعی ، جنیفر الیس ، یک معلم 42 ساله ، از زندگی ساکت و آرام خود در ورمونت ربوده شد و توسط یک عضو الگوی رفتاری ، علی رغم خود ، به سناتور سندرز اختصاص داده شد و او فقط یک جفت به او اهدا کرد ، از صحنه رسانه ها خارج شد. دستکش بدون دستکش وی به خبرگزاری فرانسه گفت.

اکنون این معلم Vermont Teddy Bear را پیدا کرده است ، یک شرکت ورمونت که خرس های عروسکی زیبا را برای پسران و “خرس های عروسکی” را برای دوست دخترهای ابدی دختران آمریکایی می سازد.

این شرکت دستکش های مخصوص خود را با نامی تولید می کند که از قبل نشانه موفقیت آن است: دستکش برنی ، دستکش برنی.

بخشی از درآمد حاصل از فروش به سود خواهد رسید ، این معلم جوان تأكید كرد كه هم اكنون قادر خواهد بود زندگی در شرایط اقتصادی و در ورمونت خود را با آرامش تضمین كند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *