“سلام ، 2020!” ، برنامه روسیه بسیار درخشان است. در اینجا ، زیرا

[ad_1]

اولین کانال تلویزیونی روسیه نمایش “سیائو ، 2020!” را ایجاد کرد که توسط تیم نمایشگر معروف ایوان اورگانت ساخته شده است ، یک شاهکار یک ساعته کاملاً به زبان ایتالیایی ، زیرنویس به روسی ، در دهه 80 ایجاد شده است. این خود به خودی خود یک هجو ساده نیست: در واقع در طول برنامه ، آهنگ های پاپ روسی ، که به روشی طنزآمیز به ایتالیایی ترجمه شده اند ، با طرح های شاد جایگزین می شوند ، که یادآور تلویزیون ایتالیا از گذشته است ، جایی که ما منابع زیادی را به خود روسیه پیدا می کنیم.

کار ، با کمترین جزئیات ، جایی که ایتالیا و روسیه در هم آمیخته اند ، کمی دلتنگی برای گذشته ، بلکه یک کنایه از خود بسیار سالم است.

نتیجه: یک برنامه عالی ، یک نوع ، سرگرم کننده و جذاب برای هر دو روس و ایتالیا.

ویدئو در رتبه های برتر یوتیوب قرار دارد و از طریق واتس اپ به ایتالیا پرواز می کند. رمز این موفقیت کجاست؟ اسپوتنیک ایتالیا در این باره با گابریل فرارزی ، نویسنده ، نویسنده “دیوانه در ایتالیا: کتابچه راهنمای زباله های ایتالیایی 1980-2020” (Il Saggiatore) صحبت می کند.

-آنها برای “سلام ، 2020!” ترجمه شده اند. آهنگ های پاپ روسی به ایتالیایی ، همه چیز را در دهه 80 به روشی طنز تنظیم می کند. گابریل فرارزی ، ایده شما برای این کار چیست؟ چنین برنامه ای در تلویزیون هرگز وجود نداشته است ، درست است؟

-این یک نمایش بسیار پیچیده است. این باعث خنده ما می شود ، اما در پشت این برنامه تعداد زیادی کار از نظر متخصصانی که در ایجاد یک محصول نهایی عالی نقش داشته اند وجود دارد. این یک کار عالی و پر از جزئیات هوشمندانه است ، ما فقط به آهنگ “Piango al tecno” فکر می کنیم ، که توسط Crema de la Soda تفسیر شده است.

در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 در تلویزیون موسیقی ایتالیا موارد تجریدی وجود دارد: ، اما در آنجا او همچنین بازیگری است که در نقش “جاد لا” در نقش “پاپ جوان” سورنتینو مبدل شده است ، که بسیار جدید است. چقدر دانش در مورد نمایش و زیبایی شناسی در یک قطعه است. من حیرت کردم ، او را دوست داشتم.

آیا پشت یک ساعت برنامه کار زیادی وجود دارد ، مخصوصاً در جزئیات؟

-مطمئن. بدیهی است که این ادای احترام به نوع خاصی از نمایش و موسیقی پاپ ایتالیا است که برای روسیه و اروپای شرقی بسیار مهم بود. حتی امروز ، توتو کاتوگنو ، ریچی پووری و پوپو در این قسمت از جهان مشهور هستند. افرادی در 50 سالگی هستند که از همان زمان با موسیقی پاپ و زیبایی شناسی تلویزیونی بزرگ شده اند.

نکته خوب در مورد “سلام ، 2020!” با این حال ، این فقط یک عملیات نوستالژیک نیست ، بلکه یک عملیات نوشتن و تولید تلویزیونی با هوش فوق العاده است. دوباره دوستش داشتم

– رسانه ها و مفسران مختلف ایتالیایی این برنامه را به تمسخر تلویزیون ایتالیا تفسیر کردند ، در واقع روسیه زیاد است و کنایه از خود در برنامه زیاد است. خود ارگانت پیشرو در مقدمه برنامه با اشاره به روسها و همکاران ایتالیایی از “خانواده بزرگ” صحبت می کند.

-در واقع ، این اصلاً شوخی نیست. از یک طرف این یک ادای احترام است ، از طرف دیگر یک شبح است. تولیدی از این نوع و من نمی دانم که آیا آنها قبلاً این کار را می دانسته اند در حالی که این کار را انجام می داده اند یا خیر ، شاید آنها موفق شده اند وارد اینترنت شوند ، مطمئناً در اینترنت ایتالیا. در صورت تمایل ، این نشان می دهد که دانش آموز چگونه از معلم پیشی گرفته است.

امروز نمی دانیم چطور چنین کاری انجام دهیم. چنین برنامه ای از یکی از مهمترین کانالهای تلویزیونی ایتالیا در اینترنت پخش نخواهد شد. این محصولی است که به صورت آنلاین منفجر شد ، اما این محصولی است که از تلویزیون پخش می شود ، روس ها این برنامه را عصرها از تلویزیون پیدا کردند. این ظاهر شبحی است از آنچه در گذشته بوده اند. من نمی توانم همه آنها را بگیرم ، اما هزاران مراجعه در نمایش روسی وجود دارد.

-این یک برنامه منحصر به فرد و ابتکاری در نوع خود است: شما لحظاتی از زندگی گذشته خود را تجربه می کنید ، اما با نگاه امروز ، فکر نمی کنید؟

-بله ، آنها فراتر رفتند. آنها «تسلط» پیدا کرده و زیبایی شناسی ما را از خود ساخته اند ، اما می دانند که چگونه با آن بازی کنند و با آن در یک نمایش یک ساعته سه چهار دور کنایه بزنند. من نمی توانم به چیزی فکر کنم که در سالهای اخیر در ایتالیا به خوبی انجام شده باشد.

-واکنش در یوتیوب در ایتالیا بسیار دیوانه کننده بود. چرا این موفقیت باورنکردنی؟

جدا از زیبایی شناسی ، بازی و کنایه ، موفقیت تا حدودی توسط آهنگ ها توضیح داده می شود ، زیرا آنها زیبا هستند. “Piango al tecno” زیبا است ، “La baldoria” توسط تنور تفسیر می شود و رپر قوی است. این آهنگ های بازیگوش و خنده دار هستند. سپس برخی از خوانندگان روسی را می بینیم که به این ایتالیایی عجیب و غریب و بسیار عجیب و غریب آواز می خوانند ، آنها من را به یاد گروه ژاپنی Cibo Matto یا حتی Blonde Blonde ، یک گروه کوچک می اندازند.

همیشه وقتی صدایی خارجی سعی در آواز خواندن به ایتالیایی دارد ، صداهای خاصی از آن بیرون می آید بسیار جذاب است. و همچنین دوست داریم وقتی دیگران در مورد ما صحبت می کنند ، بسیار خوب است که خود را توسط شخصی از آن طرف جهان آینه می بینید.

– آیا اکنون باید از ایتالیا پاسخی دریافت کنیم؟

-خیلی عالی خواهد بود ، اما مسئله این است که ما ایتالیایی ها چیزی در مورد روس ها نمی دانیم. ساخت چنین نمایشی با ادای احترام به یک کشور و افرادی که با شنیدن سخنانشان می شناسیم غیرممکن است. هیچ خواننده ای وجود ندارد که شعر او را قلب خود بدانیم ، اگر از کسانی که در مسکو زندگی می کنند بپرسیم ، می توانید بیست خواننده ایتالیایی را نام ببرید. شاید داستایوسکی ، گوگول ، نوعی فرهنگ والا به ذهن خطور کند ، اما فرهنگ پاپ بسیار کمی به ذهن خطور می کند ، با وجود این واقعیت که وجود دارد و زندگی خود را بی سر و صدا زندگی می کند.

من خوشحال می شوم اگر چنین کاری در ایتالیا برای کار تقلید انجام شود ، اما منابع تقلیدی باید برای عموم کاملاً واضح باشد. هنگامی که “سلام ، 2020!” را تماشا می کنیم ، همه ما یک سری لامپ در سر داریم که می درخشند. حتی برای ما ایتالیایی ها و همچنین روس ها همه چیز روشن است.

یک کار مشابه با جشنواره یوروویژن انجام شد ، دو یا سه سال پیش ویل فرل فیلمی درباره این جشنواره ساخت. این یک فیلم خنده دار بود ، اما واکنشی همانند “سلام ، 2020!” را برانگیخت ، زیرا مراجع به مسابقه آواز یوروویژن محبوبیت کمتری نسبت به زیبایی شناسی کل دهه دارند. اگر این کار را می کردیم ، یک شوخی بود که خنده دار نبود. در پایان ، نمی توانم بگویم که آهنگ مورد علاقه من بین “Piango al tecno” و “La baldoria” کدام است ، اما من هر دو آنها را بسیار دوست دارم.

نظرات بینندگان ایتالیایی: ما در سانرمو فوریت می خواهیم!

“بیایید با این سال متعفد خداحافظی کنیم!” ، با استفاده از کلمات نمایش روسی ، که اکنون به یک فرقه واقعی تبدیل شده است. “بیایید معجزه را به شما تبریک بگوییم!” با آرزوی سال نو مبارک شما ، منتظر پاسخ ایتالیایی-روسی ، سرانجام در میان هزاران نظر شما در زیر ویدیوی “سلام ، 2020!” .

آنتونیو مور

“این همه درخشان خونین است.”

متخلف

“لطفا. این نمی تواند اینگونه تمام شود. من بیشتر می خواهم!”

ماسیمو مگیولو

“این ممکن است زیباترین چیزی باشد که در زندگی ام دیده ام.”

گوشت بالا

“من نمی دانم چگونه کار کردی ، اما تو فوق العاده ، فوق العاده ، درخشان بودی.” جنون این است که این برنامه هزار برابر بهتر از برنامه های ایتالیایی است که برای سال جدید گذشت. “

فیلیپو راازولو

“ما به شما آمادئوس و جیووانی اورگانتی را می دهیم که به سان رمو ایتالیا می آیند”

لئوناردو گاروفالو

“تبریک می گویم به کسانی که ایده داشتند ، نویسندگان ، نوازندگان ، طراحان لباس ، همه هنرمندان. بیایید به معجزه بنوشیم! “

جوزپه کندلا

“دوستان روسی ، ما ایتالیایی ها از محبت شما متملق هستیم. روس ها و ایتالیایی ها فقط اجتماع می کنند! خیلی ممنون”

Masu10

“درخشان ، بی شرمانه ، بی نقص. بسیار متشکرم ، آنها که با اتومبیل مجهز شده اند با این هدیه ای که به ما هدیه داده اید خوشحال خواهند شد

نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده نظرات اسپوتنیک نیست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *