سانرمو ، نوبت آمادئوس: حتی بدون مخاطب به جلو

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

این رهبر ارکستر روشن ساخت که “به تصمیماتی که رای و کمیته علمی فنی می گیرند” پایبند خواهد بود.

داریو دیروز در فرهنگ و جهانگردی در توییتر نوشت: “تئاتر آریستون در سانرمو مانند هر تئاتر تئاتر دیگری است و بنابراین مخاطبان پرداخت کننده ، رایگان یا با لوازم اضافی ، فقط زمانی قادر به بازگشت هستند که قوانین برای همه تئاترها و سینماها اجازه دهند.” فرانچسینی

کلماتی که جای تفسیر باقی نمی گذارد و امیدهای رهبر ارکستر آمادئوس را برای موفقیت در آوردن مردم به آریستون تضعیف می کند ، به دلیل کنار گذاشتن این رفتار مجازات می شود.

امروز اما به نظر می رسد مجری برنامه پس از انتقاد از مواضع خود در روزهای اخیر ، به مشاوره نرم تری رسیده است.

Kodacons همچنین تهدید کرده بود که رهبر ارکستر را به “تحریک به ارتکاب جرم” و هیئت مدیره بهشت ​​را به جرم “مشارکت در اپیدمی مجرم” محکوم خواهد کرد.

در روزهای اخیر کارلو رینزی ، رئیس انجمن هشدار داد ، “از نظر ریاضی غیرممکن است” ، در صورت مهم بودن جشنواره و استفاده از تامپون ، نمی توان سلامت عمومی را تضمین کرد ، زیرا آزمایشات باید هر روز برای همه انجام شود. ” شرکت کنندگان در این جشنواره ، از جمله شهروندانی که در مقابل آریستون و خیابان های سانرمو تجمع خواهند کرد ، و نتایج لازم است برای جلوگیری از شیوع خطرناک ، با استقرار غیرقابل تصور نیرو ، در زمان واقعی باشد.

امروز، طبق آنچه آنسا آموخت ، رهبر ارکستر تصریح کرد که “به تصمیماتی که رای و کمیته علمی فنی اتخاذ خواهند کرد” پایبند خواهد بود ، که در پایان هفته آینده نشانه هایی را ارائه می دهد ، در حالی که اطمینان دارد که عدم حضور مخاطب نمایش را مجازات می کند.

پیشنهادی که رهبر ارکستر در هفته های اخیر ارائه کرده است استفاده از قوانینی است که در مورد استودیوهای تلویزیونی اعمال می شود. با این حال ، “احساس مسئولیت” غالب است. اولویت ، حتی برای شومن ، اجرای نمایش است. این جشنواره نه تنها برای کارگران درگیر بلکه برای صنعت موسیقی و خود رای نیز ضروری است.

بنابراین ، یک پروتکل در هفته های آینده مورد بررسی قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که این رویداد با خیال راحت برگزار می شود.

در همین حال ، حتی مغول ، رئیس جمهور سیا ، طرف می گیرد با وزیر و از آریستون می خواهد ، مانند سایر تئاترهای ایتالیا ، قوانین مبارزه با عفونت را دنبال کند.

نویسنده ، ترانه سرا و تهیه کننده مشهور ایتالیایی پس از صحبت با فرانچسینی گفت: “به خشونت نیازی نیست.”

پیش از این ، رای تأیید کرده بود که هفتاد و هفتمین دوره جشنواره در سانرمو از 2 تا 6 مارس برگزار می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *