سال بوفالو ، گاو نر در فرهنگ کشورهای مختلف

[ad_1]

2021 طبق تقویم چینی سال بوفالو است. به همین دلیل شما را به کشف جایگاه نماد سال در فرهنگ کشورهای مختلف جهان دعوت می کنیم.

گاومیش نشانه دوم زودیاک چین است. طبق طالع بینی ، بوفالو با خرد مشخص می شود ، بنابراین سال 2021 سال مناسبی برای تغییرات شخصی و شغلی خواهد بود.

گاومیش (یا گاو نر) حیوان بسیار مهمی برای فرهنگ کشورهای مختلف است. در طول تاریخ ، بسیاری از مردم افسانه ها و افسانه های زیادی را اختراع کرده اند که شخصیت اصلی آنها گاو نر است. به عنوان مثال ، همه ما شکل مینوتور ، پسر گاو کرت و پاسیفا ، ملکه کرت ، ساکن وحشتناک هزارتوی هزارتوی کنوسوس را می شناسیم. وجود این افسانه نشانگر احترامی است که یونانیان نسبت به این حیوان پرانرژی احساس می کردند.

از زمان های بسیار قدیم این منظره گسترده در سراسر مدیترانه بوده است که شامل نبرد گاو در برابر یکدیگر ، مردان در برابر گاو یا گاو در برابر سایر حیوانات بوده است. گاوبازی ریشه در این سنت دارد و امروزه نیز در اسپانیا رواج دارد.

در بسیاری از ادیان و عقاید ، گاو نر یک حیوان مقدس است که نشان دهنده خرد ، قدرت و قابلیت اطمینان است. اسپوتنیک ایتالیا شما را به دیدن مجموعه عکسهایی دعوت می کند که شکل گاو نر را در سنتهای اقوام مختلف نشان می دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *