سالوینی به کنته هشدار داد: بحران دولت: حدود 5 ستاره درب من را می زنند

[ad_1]

اگر رنتزی او را معرفی کرد چرا نباید به کانته اعتماد کرد؟ سالوینی بحث می کند و سپس به کنته هشدار می دهد: چند کوره در خانه من را می کوبند.

ماتئو سالوینی هیچ خروجی از جناح راست میانه را نمی بیند ، اما ورود به آنجا ، مانند برخی از کوره ها ، در دفتر او را می کوبد و به تلفن همراهش زنگ می زند زیرا “از این مذاکرات با تاباچی و ماستلا” و ویتن های وی خجالت می کشند.

سالوینی قبل از ورود به سالن ، جایی که جلسه جدیدی از سمت راست میانه در انتظار او بود ، گفت: “من جرات نمی کنم تصور كنم كه كونته و كازالینو چه كارهایی می كنند و امیدواركننده هستند ، اما ایتالیا لیاقت بیشتری دارد.”

و با توجه به یک فرضیه عدم اعتماد به نفس علیه مخالفت راست میانه نخست وزیر جوزپه کنته ، سالوینی با کنایه اظهار داشت:

“نه ، آنها خودشان آن را ارائه می دهند.”

سازندگان Conte

و در حالی که ماتئو سالوینی در تلاش است تا بیشتر کانته را از بین ببرد و برچیند تا نتواند اعداد را در پارلمان پیدا کند تا اعتماد را جلب کند و تا سال 2023 که آرزو می کرد ادامه دهد ، “سازندگان” مرکز در حال سازماندهی هستند.

گروه Maie به Maie-Italia23 تبدیل شد تا به استقبال همه مردان نیکخواهی برود که می خواهند ایتاکا را نجات دهند ، همانطور که ننچینی گفت.

به گفته این مجله ، کونته همچنین ممکن است به کنگره ویتلا در ماستلا اعتماد کند ، بیدار شده با وامی که در 13 ژانویه از رم به بنونتو رسید. زندگی آنلاین.

“شهردار ماستلا موفق شد یک وام برای یک پارکینگ اتومبیل زیرزمینی و یک ساختمان پنج طبقه در متمرکزترین مرکز بنوونتو بگیرد. روزنامه ویتا می نویسد: “دولتی كه توسط” سازندگان “نجات یافته است ، نامی بسیار مناسب برای شركتهای Caserta كه برنده این قرارداد شده اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *