ساخت ایتالیا: 9.6 میلیارد شراب و غذای فروخته نشده و اکنون برای رستوران ها ربا است

[ad_1]

سقوط بارها ، تراکتورخانه ها ، رستوران ها ، پیتزا فروشی ها و گردشگری کشاورزی کل بخش های تولید Made in Italy را با شراب و مواد غذایی فروخته نشده به ارزش تقریبی 9.6 میلیارد دلار در سال 2020 غرق کرده است.

به مناسبت وبینار برگزار شده توسط دانشگاه LUM Giuseppe Degenaro ، رئیس Coldiretti ، اتور پراندینی ، وضعیت را ارزیابی کرد و گفت که این بیماری همه گیر باعث غلبه بخشهای مواد غذایی کشاورزی ساخته شده در ایتالیا با شراب فروخته نشده و مواد غذایی تقریباً ارزشمند شده است. 9.6 میلیارد در سال 2020.

کاهش شدید در پذیرایی بر فروش محصولات غذایی زراعی تأثیرگذار است که رستوران ها را به عنوان بازار عرضه می کنند. این وضعیت بر نقدینگی شرکتها و استفاده از اعتبار که نقش استراتژیکی در همراهی سیستم اقتصادی از بحران دارد ، سنگینی می کند.

“شرایط مطلوب تر و شرایط بازپرداخت طولانی تر برای اطمینان از پایداری وام ها مهم است. همچنین لازم است که از تبدیل مواد غذایی کشاورزی در ایتالیا به زمین های فتح توسط شرکت های کشورهای دیگر یا اپراتورهای متأثر از آن در لحظه ای که سعی می کنند در مورد وضعیت بحرانی مشاغل گمانه زنی کنید تا در شرایط مطلوبی برای میراث مهم کشور خرید کنید. ”پراندینی با استناد به پیشنهاد دانشگاه LUM گفت.

حدود 360،000 بار ، غذاخوری ، رستوران و مزارع درگیر زنجیره غذایی هستند ، اما این مشکلات 70،000 صنایع غذایی و 740،000 مزرعه زنجیره تامین را متعهد می کنند که در مجموع 3.8 میلیون شغل را تضمین کنند.

“هدف این است که از ثروت اصلی کشور با زنجیره تأمین ملی محصولات کشاورزی و غذایی که 538 میلیارد دلار ارزش دارد ، برابر با 25٪ از تولید ناخالص داخلی ملی ، محافظت کند ، اما این یک واقعیت رکورددار برای کیفیت ، ایمنی و تنوع سطح بین المللی کشور. کلدیرتی در پایان گفت: ما باید از یک بخش کلیدی برای امنیت و حاکمیت غذا محافظت کنیم ، خصوصاً در زمانی که با شرایط اضطراری کوید ، غذا تمام ارزش استراتژیک خود را برای کشور نشان داده است.

تظاهرات رستوران های لمباردی در روزهای اخیر در میلان برگزار شده است: در پایتخت میلان ، 20 درصد فعالیت ها برای همیشه آزاد شده است. درصدی که می تواند تا پایان ماه به 50 برسد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *