سابق ایلوا ، بندیتی (گروه دانیلی): “فولاد سبز در تارانتو مدینه فاضله نیست”

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

رئیس جمهور دانیلی ، جیانپیرو بندیتی ، فن آوری این گروه را برای راه اندازی مجدد ایلوا دی تارانتو سابق معرفی کرده و آن را به یک گیاه سبز تبدیل کرده است. این توافق نامه همکاری امضا شده در ماه های اخیر با سایپم و لئوناردو برای تبدیل زیست محیطی فولاد برای سرمایه گذاری 2.5 میلیارد دلاری در تارانتو است.

که در مصاحبه در La Stampa ، بندیتی اشاره می کند که گروه دانیلی “کارخانه های تولید فولاد با آلایندگی صفر را طراحی و می سازد” زیرا “فولاد سبز مدینه فاضله نیست” و توافق نامه همکاری امضا شده با سایپم و لئوناردو را در ماه های اخیر یادآوری می کند: “ما توافق نامه ای امضا کردیم در همکاری با سایپم و لئوناردو برای تغییر شکل Taranto. اما توافق ما بیشتر پیش می رود ، با توجه به اینکه 1.3 میلیارد تن ظرفیت فولاد در جهان وجود دارد که باید از ذغال سنگ به کاهش مستقیم تبدیل شود. “

“ما می دانیم كه چگونه گیاهان درست كنیم. سایپم می داند كه چگونه گاز و هیدروژن را مدیریت و تولید كند. لئوناردو از فن آوری مدیریت هوشمندانه فرآیندها برخوردار است. او مهارت ، مهارت و مهارت بالایی دارد. اینجا آماده ایم.”

“در هفت سال در Taranto میزان انتشار 70٪ کاهش می یابد”

بندیتی ریاضی می کند: “با شروع گاز ، انتشار بلافاصله در مقایسه با ذغال سنگ 70-65٪ کاهش می یابد. علاوه بر این ، کوره های برقی ما طبق تعریف تأثیر صفر دارند. سپس گاز به تدریج با هیدروژن جایگزین می شود. با ساخت متوالی نیروگاه ها ، بگویید دو نیروگاه کاهش مستقیم با کوره برقی 2.5 میلیون تن و ارتقا and کوره بلند با گاز به 1.8 میلیون ، در هفت سال Taranto می تواند انتشارات را بیش از 70 درصد کاهش دهد ، می تواند 80 “.

هزینه پروژه دانیلی-سایپم-لئوناردو حدود 2.5 میلیارد یورو است ، اما به گفته بندی ، “سرمایه گذاری است که نتیجه می دهد” ، زیرا امروز تارانتو حدود 350 میلیون یورو به عنوان مالیات CO2 پرداخت می کند. حتی در سال 2030 ، مالیات کربن حتی دو برابر می شود: در این مرحله ، پس انداز نسبت به امروز یک میلیارد در سال خواهد بود. “

“مینی تارانتو در سال 2005 در امارات ساخته شد”

و اگر در تارانتو در حالی که گیاه همچنان آلوده می کند ، بحث و استدلال می کنیم ، گیاهان سبز موجود در جهان از قبل واقعیت دارند. خود بندیتی یادآوری می کند که گروه دانیلی در سال 2005 “مینی تارانتو” را در امارات ساخت.

وی توضیح داد: “نیروگاهی برای استفاده از گازی كه در آنجا تولید می كنند با قیمت پایین تأسیس می شود. CO2 از لوله گرفته می شود و به چاه های نفت تزریق می شود. بنابراین امروز آنها نسبت به زغال سنگ 85٪ کاهش آلودگی را به دست آورده اند.”

متالورژی ایتالیا

در روزهای اخیر ، مدیر عامل سابق Eni و Telecom Italia ، فرانکو برنابه ، انتصاب خود را به عنوان رئیس هیئت مدیره Acciaierie d’Italia (ایلوا سابق) ، شرکت هولدینگ متعلق به 50٪ Invitalia و ArcelorMittal ، تأیید کرد ، مشخص کرد که باید انجام شود دفتر در اواسط ماه. برنابه بر لزوم بازسازی شرکت ضمن حفظ سلامتی و محیط زیست در سراسر منطقه تأکید کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *