زنانی که به زن ددل نه می گویند

[ad_1]

مصاحبه ها

URL کوتاه

لایحه زن حتی فمنیست ها و لزبین ها را به خود جلب نمی کند. Arcilesbica و RadFem دلایل آسیب رساندن این متن به زنان را توضیح می دهند.

این قانونی نیست که بتواند از حمایت از همجنسگرایان ، لزبین ها و افراد تراجنسیتی افزایش یابد ، اما این به منظور معرفی هویت جنسیتی است. این انتقاد از لایحه زن است که از آن ناشی می شود مارینا تراگنی، روزنامه نگار ، نویسنده و فمینیست قدیمی. او در اوایل دهه 1980 تحت قانون 164/82 ، زمانی که این جنبش هنوز در مراحل ابتدایی بود ، برای حقوق LGBT + جنگید. اکنون او کاملاً مخالف تصویب اصطلاح است. قانون هموترانسفوبیا.

وی به اسپوتنیک ایتالیا گفت: “ما می گوییم که اگر جهان LGBT + قانونی را برای حمایت از همجنس گرایان ، لزبین ها و تراجنسیتی ها بخواهد ، حرفی برای گفتن نیست ، خوب است.”

وی گفت: “بیل زن قبل از هر چیز زنان ، دختران و پسران را آزار می دهد” و “حتی برای همجنس گرایان و ترنسجنس ها نیز خوب نیست”.

“زن ستیزی که آنها مانند برگ انجیر و یک جرعه جرعه می گذارند – او ادامه می دهد – یک اشتباه بسیار جدی است که تعیین کننده عزم زنان است. ما در بین اقلیت هایی که باید محافظت شوند ، اقلیت نیستیم. وی خاطرنشان کرد ، این یک اشتباه غیرقابل قبول است. “

صدای او ، که نماینده گروه فمینیستی رادیکال RadFem است ، تنها کسی نیست که از کهکشان جنبش های زنان علیه متن پیشنهادی معاون PD ، که در واقع جناح چپ میانه را تقسیم می کند و جنبش LGBT + را تقسیم می کند ، برخاست.

اسپوتنیک ایتالیا می خواست نظر او را بشنود ماریاریتا گالانتینو برای Arcilesbica ، یک انجمن حقوق مدنی تاریخی که بسیار منتقد این مصوبه است.

گالانتینو توضیح داد: “ما می خواهیم ابتدا لایحه زن را اصلاح و سپس تصویب كنیم ، زیرا اگر آن را به همان صورتی كه تصویب شده است ، مفاهیم مبهمی برای ما وجود دارد ، به ویژه در مورد هویت جنسیتی.”

مسئله هویت جنسیتی

ماده 1 زن هویت را تعیین می کند جنسیت به عنوان “خود شناسایی از نظر جنسیت درک و آشکار می شود ، حتی اگر با جنسیت مطابقت نداشته باشد ، حتی اگر یک مسیر انتقالی را طی کرده باشد”.

“شما نمی توانید آنچه را که پذیرفته شده است وارد قانون کیفری کنید. زیرا به این ترتیب من در مورد جرم مطمئن نیستم و کاملاً تحت داوری قضات قرار می گیرم “، هشدار می دهد تراگنی.

لمس ناپذیر بودن مفهوم هویت جنسیتی ، مشکلی را در رابطه با امنیت جرم ایجاد می کند ، با تعریف دقیق اینکه چه چیزی جرم است و چه جرم نیست ، که طبق قانون اساسی دیگر به وضوح و دقیقاً مطابق قانون اساسی تعریف نشده است ، Terragni اشاره می کند ، اما به تفسیر داور واگذار شده است.

هویت خود

سرانجام ، Marina Teragni اشاره می کند که “هر کجا هویت جنسیتی معرفی شده است ، ما به Self Id رسیده ایم ، یعنی.

مثالی که Terragni به ما ارائه می دهد نمونه انگلستان است که سرانجام Self Id رد شد ، اما در سالهای مورد بحث انتقال جنسیتی دختران و پسران خیلی راحت داده می شدند.

همانطور که ماریاریتا گالانتینو به طور مفصل توضیح می دهد ، این مسئله زنان را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

وی افزود: “در جایی كه این مفهوم برقرار شود ، مانند كانادا ، برخی از مراكز ضد خشونت تخریب شده و یا در معرض خطر تعطیلی قرار دارند ، زیرا این مراکز فقط زنان را هدف قرار می دهند و به طور كافی شامل آنها نمی شوند. مردانی که برای فرار از تعریف جنسیت متناسب با بدن ، خود را در یک خلسه اعلام می کنند ، حتی اگر انتقال را به پایان نرسانند اما امتیازات خود را حفظ کنند. “

هویت جنسیتی به عنوان زن ستیزی

از نظر ماریاریتا گالانتینو ، هویت جنسیتی “هویت زن را لغو می کند” و “مانند رحم اجیر شده ، که به طور کامل چهره مادر را از بین می برد ، به روشی زن ستیز برای به خطر انداختن حقوق زنان استفاده می شود.”

وی توضیح می دهد: “برای فمینیسم ، زنان هرگز آزادی نخواهند داشت تا زمانی كه سیستم كاست به نام جنسیت سرانجام از بین برود. زنان تحت ستم قرار نمی گیرند زیرا آنها احساس می كنند كه آنها مانند زنان هستند ، ما زنده زنده به گور می شویم زیرا ما زن متولد می شویم ، مورد ضرب و شتم قرار می گیریم ، ارتباط جنسی. “

در لایحه زن ، که در سنا برنامه ریزی شده بود ، آرچیلزیا می خواهد “صریحاً درباره جنسیت ، گرایش جنسی و ترانس سکسوالیته صحبت کند ، نه هویت جنسیتی ، و ممنوعیت رحم استخدام شده را مشخص کند.”

نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده نظرات اسپوتنیک نیست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *